Agresivita dnešních důchodců

Archiv příspěvků

reagovat 14.8.2017 12:56 - mamut

No vite ono to stavění v 80...

Ano, podobně jsem to zažil já. Kdo nebyl líný, měl i barák. Kdo jen kecal, kecá dodnes. Když se chce, jde vše. Samo s nebe nic nespadne a domů nepřijde. Člověk se musí přičinit sám. A existovaly i bezúročné půjčky, nebo dokonce nenávratné podnikové. Jen se třeba člověk musel upsat podniku, že tam vydrží např. pět let, někdy i víc. Což nebyl problém. A jak tady nějaký "Všeználek" píše, to že se muselo makat ručně, že to byla dřina ? Byla. Bez práce nejsou koláče. A nestál by třeba ani Karlštejn.

reagovat 14.8.2017 15:38 - dotaz

ani malé děti. To jsou...

U vás na dědině řídí mladiství (15 - 18 let) auta??? Kde to žijete?
A v kolika jste dostal ŘP vy?

Jestliže se tady řeší, že 93 letý nesvéprávný senior zabil 48 letou ženu, netuším , proč zde řešíte mladé řidiče.

reagovat 14.8.2017 15:46 - BESIP

"Nejvíce řidičů-viníků dopravních nehod je ve věku do 25 let, dále jejich počet klesá na minimum a po šedesátém roku věku opět stoupá. Podíl seniorů na počtu řidičů usmrcených při dopravních nehodách představuje 8-10 % z celkového počtu. To je vzhledem k přibližně stejnému počtu řidičů jako v kategorii „začátečníků", 18-20 let, poměrně vysoké číslo. "

Full Spectrum kurkumin

reagovat 14.8.2017 16:07 - Hurá!!!

Ano, podobně jsem to zažil...

Máme vítěze ceny Líné ruce a Remcavá hubá.

Mamut, blahopřeju :)).

A Ostravák dostává cenu za hlod diskuse:
"Jak se shaněl matroš? Napsal jsem seznam zanesl do stavebnin a v dohodnuty den všechno přivezli."

I když v protěžované Ostravě bylo možné vše, jen nevím, proč dnes tlamují, když se tam mají tak dobře.

reagovat 14.8.2017 17:06 - ostravak

No maji dobře, jak kdo. Kdo bydli ve svém, má se dobře. Když jsem začal stavět tak většina spolupracovnicků-z města si tukala na čele a basnili otom jak se maji dobře jak bydli za hubičku, jak jezdi k moři po dovolených atd. No a počitali mi kolik mě to bude stat peněz a dřiny a že jako pokud to přežiji tak ne na dlouho. Přežil jsem mám přes 70. No a dneska,ti posměvačci pasou po slevach, volají si kde je rohlik levnější a mají radost když ušetří par grošiku. To jsou ti co remcali když měli v praci zabrat no dneska remcaji když mají hluboko do kapsy.Ono ten důchod se z něčeho vypočte,takže kdo daval málo ma malo.A malo maji ti co nehledali poctivou praci,hledali tepla mistečka takovej nenaročnej dobrej kšeft.Něco jako ručičky nebojte se vy a makat.Takže mám se dobře a děkuji za tu dobu před opilcem.

reagovat 14.8.2017 17:16 - ty

No maji dobře, jak kdo. Kdo...

ses měl za Klause dobře :)? Já taky, ale vlastně se mám pořád dobře. Měl jsem teplý místečko, důchod mám 18640.-Kč, barák, byt po mámě pronajímám za devítku. Tak co bych remcal. A takto spokojených je nás hodně.
Stejně jste se na Ostravě měli fajně, když jste i k moři mohli. Já byl rád, když mě s mojí pustili v 85 na Brač.
Ale Rujana byla a je krásnáááá...

reagovat 14.8.2017 17:25 - ostravak

Ne za Klause,před Klausem byl opilec.Takže dobře bylo před opilcem.

reagovat 14.8.2017 17:29 - pokud

Ne za Klause,před Klausem...

je mi známo, Havel se na veřejnosti nikdy neožral. Zeman ano.

reagovat 14.8.2017 17:54 - ostravak

Je to možne neřikam že ne.Ale oto přece nejde.Jde oto,že ten opilec H nas obelhal a dostal někam kam nepatřime a to je přičina toho že je jak je. No a ten Zeman ma snahu to změnit.Přece jsme slované, takže co takže je to jasné kam patřime a kdo jsou naši bratři.

reagovat 14.8.2017 18:02 - pokud

Je to možne neřikam že...

vím, tak Zeman už nemá snahu žádnou. Jen dokola mlít naučené fráze. Sprostý důchodce bez sebereflexe. Takového prezidenta nechci.
Za bratry ještě tak považuji Slováky, jinak nikoho.
V čem nás Havel obelhal? Není můj favorit, nevěřil jsem vlastním očím, když byl zvolený prezidentem, ale nevím, v čem že nás to obelhal.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *