Agresivita dnešních důchodců

Archiv příspěvků

reagovat 14.8.2017 12:30 - ostravak

No vite ono to stavění v 80 nebyla žadna sranda. Stavělo se svetomoci, takže rodina a kamaradi. Stavěl jsem dvougenerační řikali naco, dnes už to vědi proč. Dalo se postavit levně, my jsme zvolili trochu dražši variantu. Přizemi je cele ze žuly, to bylo drahe a zabralo to honě česu.Naše volba.Jak se shaněl matroš? Napsal jsem seznam zanesl do stavebnin a v dohodnuty den všechno přivezli. Tak to šlo po dva roky no a pak jsme bydleli, bratru za 250 000. Něco jsme si pujčili v bance,manželka z podniku nenavratná půjčka,ja v podniku půjčka bezůročná no a něco nam zbylo z našetřeného a zbylo jen proto, že jsme si koupili levnějši auto 1OO L.Kdo stavěl měl mit auto. Bez auta by to také šlo, jenže jezdit autobusem pro každou blbost a hlavně jak dostat rodinu a kamarady na misto konáni, že.Co dodat,zlata to doba.

reagovat 14.8.2017 12:56 - mamut

No vite ono to stavění v 80...

Ano, podobně jsem to zažil já. Kdo nebyl líný, měl i barák. Kdo jen kecal, kecá dodnes. Když se chce, jde vše. Samo s nebe nic nespadne a domů nepřijde. Člověk se musí přičinit sám. A existovaly i bezúročné půjčky, nebo dokonce nenávratné podnikové. Jen se třeba člověk musel upsat podniku, že tam vydrží např. pět let, někdy i víc. Což nebyl problém. A jak tady nějaký "Všeználek" píše, to že se muselo makat ručně, že to byla dřina ? Byla. Bez práce nejsou koláče. A nestál by třeba ani Karlštejn.

reagovat 14.8.2017 15:38 - dotaz

ani malé děti. To jsou...

U vás na dědině řídí mladiství (15 - 18 let) auta??? Kde to žijete?
A v kolika jste dostal ŘP vy?

Jestliže se tady řeší, že 93 letý nesvéprávný senior zabil 48 letou ženu, netuším , proč zde řešíte mladé řidiče.

Full Spectrum kurkumin

reagovat 14.8.2017 15:46 - BESIP

"Nejvíce řidičů-viníků dopravních nehod je ve věku do 25 let, dále jejich počet klesá na minimum a po šedesátém roku věku opět stoupá. Podíl seniorů na počtu řidičů usmrcených při dopravních nehodách představuje 8-10 % z celkového počtu. To je vzhledem k přibližně stejnému počtu řidičů jako v kategorii „začátečníků", 18-20 let, poměrně vysoké číslo. "

reagovat 14.8.2017 16:07 - Hurá!!!

Ano, podobně jsem to zažil...

Máme vítěze ceny Líné ruce a Remcavá hubá.

Mamut, blahopřeju :)).

A Ostravák dostává cenu za hlod diskuse:
"Jak se shaněl matroš? Napsal jsem seznam zanesl do stavebnin a v dohodnuty den všechno přivezli."

I když v protěžované Ostravě bylo možné vše, jen nevím, proč dnes tlamují, když se tam mají tak dobře.

reagovat 14.8.2017 17:06 - ostravak

No maji dobře, jak kdo. Kdo bydli ve svém, má se dobře. Když jsem začal stavět tak většina spolupracovnicků-z města si tukala na čele a basnili otom jak se maji dobře jak bydli za hubičku, jak jezdi k moři po dovolených atd. No a počitali mi kolik mě to bude stat peněz a dřiny a že jako pokud to přežiji tak ne na dlouho. Přežil jsem mám přes 70. No a dneska,ti posměvačci pasou po slevach, volají si kde je rohlik levnější a mají radost když ušetří par grošiku. To jsou ti co remcali když měli v praci zabrat no dneska remcaji když mají hluboko do kapsy.Ono ten důchod se z něčeho vypočte,takže kdo daval málo ma malo.A malo maji ti co nehledali poctivou praci,hledali tepla mistečka takovej nenaročnej dobrej kšeft.Něco jako ručičky nebojte se vy a makat.Takže mám se dobře a děkuji za tu dobu před opilcem.

reagovat 14.8.2017 17:16 - ty

No maji dobře, jak kdo. Kdo...

ses měl za Klause dobře :)? Já taky, ale vlastně se mám pořád dobře. Měl jsem teplý místečko, důchod mám 18640.-Kč, barák, byt po mámě pronajímám za devítku. Tak co bych remcal. A takto spokojených je nás hodně.
Stejně jste se na Ostravě měli fajně, když jste i k moři mohli. Já byl rád, když mě s mojí pustili v 85 na Brač.
Ale Rujana byla a je krásnáááá...

reagovat 14.8.2017 17:25 - ostravak

Ne za Klause,před Klausem byl opilec.Takže dobře bylo před opilcem.

reagovat 14.8.2017 17:29 - pokud

Ne za Klause,před Klausem...

je mi známo, Havel se na veřejnosti nikdy neožral. Zeman ano.

reagovat 14.8.2017 17:54 - ostravak

Je to možne neřikam že ne.Ale oto přece nejde.Jde oto,že ten opilec H nas obelhal a dostal někam kam nepatřime a to je přičina toho že je jak je. No a ten Zeman ma snahu to změnit.Přece jsme slované, takže co takže je to jasné kam patřime a kdo jsou naši bratři.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *