agresivita afričanů

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.1.2013 18:54 - julca

častokrát jsem se setkala a mnohokrat chodila s afričany v Praze, kteří byli hrozne agresivní. Jak v normlalnim životě tak v sexu a to hodně, stejně mě ale vždy se přimělo se k nim vrátit a nemužu s tim prestat.
Vy byste chtěli zkusit sex s černochem? :)

reagovat 12.1.2013 18:58 - terka

jo mam uplne stejny zazitky...

reagovat 12.1.2013 21:24 - p.jojo

jo mam uplne stejny zazitky...

Holky oni maji proste daleko vice testosteronu to je to co jim mota hlavu a taky co vas pritahuje.
Jsou pudovejsi primocarejsi zivocisnejsi nezli my belosi.
Neni to zas tak slozite ja mel partnerku ktera mela jen prababicku mulatku sama byla bila ale tu silenou pudovast zdedila. Byvaly se za ni plazily i kdyz nebyla zadna krasavice jenze v posteli to proste umela ze se to neda popsat jenze v praktickem zivote byla nepouzitelna a to nebyla vubec zla.

reagovat 13.1.2013 10:34 - white

Opice jsou také agresivní, tak co se divíte...

reagovat 13.1.2013 10:46 - Je

zvláštní,že oni po nás tak jedou,ale my po nich ne,teda aspon mě se vůbec nelíbí.Oni mají jinou mentalitu,vztahu s nimi bych se hodně bála.Mám známou,co se vdala do Anglie,rozvedla se,pak si vzala Afričana a dnes je zpátky doma a nemá tady u nás nárok na peníze.Rychle si hledá práci,ani korunu nedostává.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.5.2015 20:27 - David

Tak já přímo zkušenosti s nějakými takovými afričany nemám,ale stala se mi jednou taková věc,že jsme byli za známými v Anglii a za jistých okolností jsme se dostali i s mým kámošem do sporu se dvěma černoškama,spíše to byly asi nějaké mulatky,které měly pocit že jsme je předběhli v obchodě u kasy.Nebyla to pravda,ale i tak jim tahle záminka byla dobrá.Přešli jsme to,a z obchodu jsme šli každý svou cestou,bydleli jsme každý jinde.Jenže toho si asi všimly ony dvě holky,a mě ani nenapadlo že by tahle malá pře mohla mít nějaké pokračování.Nejel jsem autem a tak jsem musel jít pěšky.Zpozoroval jsem je až když byly kousek ode mě.Něco na mě volaly,a já se překvapeně otočil.Jedna z nich mi chytla tašku kterou jsem měl v ruce,a já ji samozřejmě nepustil,a začali jsme se přetahovat.Do toho se připletla ta druhá a pověsila se mi na záda.Nejsem sice vyloženě nějaká muší váha,ale za vazbu se označit opravdu nemůžu.Najednou jsem se ocitl na zemi a ta holka mě přiklekla ruce.Pak mě sedla plnou váhou na hrudník,že jsem se nemohl téměř ani hnout.Teda musím říct,že nebyla vůbec tlustá,a do půl pasu vypadala docela normálně,ale měla hodně široké boky,a já měl pocit že na mě sedí slon.Překvapilo mě že může být tak těžká.Dala mi pohlavek a řekla přitom něco jako že to mám za to.Nic jsem nechápal,a v té chvíli se někdo objevil,a tak se mě rychle slezla a i s tou druhou hned kvapně odešly.Celé to trvalo tak asi 3 minuty,ale nikde jsem si na nikoho nestěžoval,a tak to celé vyšumělo do ztracena.Ale vzpomínka na agresivní jednání těch holek ve mě zůstala dodnes.

reagovat 28.5.2015 20:55 - Steve

Černoši a vůbec tmavá etnika jsou všeobecně aktivnější, uřvanější, primitivnější a nebezpečný. Stačí se podívat ze záběrů z USA jak jsou agresivní.

reagovat 28.5.2015 22:43 - Paul

Černoši a vůbec tmavá...

Proto je tu Nechci! Máme tu dost našich cikánu. Nechci dělat na pochybná etnika, která budou škodit a diktovat si.Lidi, jsme tu doma, tak dejme vládě najevo, že tu nechceme arabské migranty! Jednejme, dokud je čas.

reagovat 28.5.2015 22:46 - pepa

Tak já přímo zkušenosti s...

Měl si jim dát po tlamě. Když si vul trp.

reagovat 28.5.2015 22:54 - Steve

:-DD

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *