Afty po celé puse ? Co mi je ?? !!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.1.2007 15:45 - Tinka

Ahoj! Potřebuju poradit. 31.12. jsem začala mít bolesti v krku a horečku 38,3 C. Druhý den teplota ustala na 37 C a potom úplně. Bolesti v krku se stupňovaly na bolest jako je když spolkneš aspoň dva bonbony najednou.Když jsem spolkla, bolest mi přeházela krkem až do pravé části hrudníku.Dneska jsem byla u doktorky a ta mi udělala stěry z krku a řekla, že angína to není, že mám na horním patře ( po celém) afty a že z toho někdy to přechází to spálové angíny. Antibiotia mi nedala jen imudon.Podle výsledků stěrů mi buď dá antibiotika na angínu, nebo ne. Když sem ale přišla domů, napadlo mě, proč teda když nemám angínu anebo- když mám jen afty, tak proč mi bolest přechází celým krkem až do pravé části hrudníku ? Tak co mi teda je ? Máte nějaké zkušenosti , Zažili jste něco podobného? Co si o tom myslíte? Budu ráda za každý názor a radu. Děkuji !! =o/ .. Tinka

reagovat 3.1.2007 00:20 - xyz

hmmm.... a co jsi delala behem poslednich par dni? nevysilila ses treba hodne? S tim hrudnikem ovsem nevim..... napadla me jeste mononukleoza, ktera se u kazdeho projevuje trochu jinak, nekdo ji an nepozna ze ji prodelal, jiny musi lezet v nemocnici. Ma podobne priznaky jako angina. A ty afty by se ti mohly udelat z vysileni organismu, nebo jsi chytila nejaky virus.... ale mozna na ty antibiotika to vypada, pokud mas cele patro posete afty ...... dej vedet jak to dopadlo.

reagovat 3.1.2007 10:51 - zima

Moje obě děti měli afty asi před půl rokem, měli vysokou teplotu a afty v celé puse. S tímhle se dle mého názoru moc dělat nedá. Byli jsme u doktorky, ale moc léků na to není. Je na ně mast, ale ta po natření docela hodně pálí. Já mám sama afty docela často, stačí se něčím škrábnout v puse apod. Neléčím to ničím, odezní to samo asi za 5 dní, ale je to hodně, hodně nepříjemné.

reagovat 3.1.2007 16:09 - Honza, zelenavyziva

zdravím trpěl jsem na afty jako zvíře, tak 2x do měsíce dva až tři, vloni v červnu jsem začal konzumovat zelené potraviny a od té doby do dneška jsem měl 1 jediný aft. a to v době, kdy jsem svoje tělo dost zatěžoval.

reagovat 8.2.2007 18:32 - Lenka

Ahoj Honzo, tomu říkáš trpět jako zvíře? Jako zvíře trpí ten, co je má měsíce a měsíce v puse, permanentně...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.9.2016 12:34 - Bara

přípravku je spousta. Urcite nic nezkazis jak píše Laura-hygienou...každému navíc pomáhá trochu neco jiného. Me zabíra na afty a opary Actimaris. Je to gel a roztok-neco jako ustni voda.

reagovat 15.9.2016 19:22 - Simona

Ve vyšším věku je to projev postupující rakoviny zažívacího traktu.

reagovat 20.10.2017 22:12 - Nikola

Ahoj Honzo, tomu říkáš...

Áhoj já trpím na afty US 4 měsíce v kuse. Pokaždé když se jeden zahojí, ukáže se další US nevim co mám dělat! Trápí mě to afty jsou tak velké,že se zkoro uš ani nenajim nenapiju zhubla jsem z 57 kg na 53 a nic nepomáhá masti vody snažím se jíst hodně ovoce zeleniny US nevím co dál prosím pokud máte zkušenosti s afty budu ráda za každou radu předem děkuji

reagovat 20.10.2017 23:22 - pan Rada

Áhoj já trpím na afty US 4...

Asi by nebylo od věci zajít za praktikem a poradit se s ním. Měl by ti udělat rozbor krve, mineralogram. A také se zamyslet, zda se ti afty nedělají po určitém jídle nebo cukru. Jinak zabírá jít pangamin.

reagovat 21.10.2017 09:39 - ?

To jde o to zda nekouří nějakému nemytému cigoši péro?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *