Afrodisiaka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.9.2005 18:56 - Frigidka:(

Poradíte?
O svařáku se skořicí vím, o ústřicích taky...ale něco fakt zaručeně fungujícího, nebo ozkoušeného s úspěchem?
A cokoliv o Španělských muškách?
PLEASE, u mě je to otázka VZTAHU!!!
PLEASE:(

reagovat 2.9.2005 09:41 - dodo

Skoč si do ktoréhoko?vek sex-shopu, tam ti ponúknu dosť ve?ký výber afrodiziák. I španielske mušky v roztoku. Ako to funguje ale neviem.
Španielske mušky sú škaredé, podlhovasté, zelenkavé chrobáky, asi 15 mm dlhé - latinsky tuším Lyta vesicatoria. Kedysi sa vyskytovali i na Južnej Morave. Berú sa z nich buď len krovky alebo len telo (tá pamäť). Inak sú to ale potvory jedovaté. Vo ve?kých dávkach posobia ako jed. A zvláštnosť - ak ich požerú sliepky, nestane sa im nič, ale ak ty zješ takúto sliepku, kura, tak sa možeš mäsom smrte?ne otráviť - jed kantaridín. Takže domáca výroba sa neodporúča. Nechaj si fakt poradiť u tých profesionálov.

reagovat 8.9.2005 14:19 - rudo

Ty španělské mušky v kapkách se prý vyrábí z rostlin. Tak to bude mít asi diskutabilní výsledky. Kdo s tím máte zkušenosti?

reagovat 8.9.2005 14:24 - borec

Zežer hovnivála ty prde! To bude balda!

reagovat 8.9.2005 15:44 - frigidka:(

dodo, to si děláš srandu ne?
Borče zmiz!

No a nešlo by mi poradit něco kvůli čemu bych do sexshopu nemusela???:(

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.2.2016 12:33 - aulla

Přítele napadl úžasný nápad, že bychom si nějaké to zlepšovadlo objednali ze stránek www.supererekce.com měli jsme to hned do druhého dne, což jsem ani nečekala, že budou tak rychlí! Ale bylo to super oba dva jsme byli nadržení na sebe a co bylo nejlepší, tak to, že jsme se s přítelem domilovali a pak do minutky mu hned stál znovu.

reagovat 24.2.2016 12:38 - anna8

Tak jsem to udělala objednala jsem z www.supererekce.com pro mě fly a pro přítele runner, tak jsem na to dosti zvědavá, jak to na nás bude působi.

reagovat 20.3.2016 14:33 - nella

Dobrý den, co už všechno máte vyzkoušené, pro lepší prožití sexu? Byla bych moc ráda, kdyby jste mi totu někdo vysvětlil?

reagovat 20.3.2016 14:45 - terra

ahoj tak jsem tomu také podlehla a musela jsem si objednat pro svého přítele runner a byla to opravdová jízda během pěti hodin jsen se milovali snad 8x, samozřejmě, že né vždy až do konce, ale stejně to bylo krásní a ani jeden z nás nebyl odřený a užila jsem si to i vícekrát než on,což se moc nestává. Akorá je o ženy na celý den!!

reagovat 24.3.2016 14:22 - rejka

Ahoj Fly je přípravek pro ženy, který má zvýšit sexuální touhu a pomoci k lepšímu orgasmu, tady je popsaný, ale ráda bych nějakou odezvu, že je účinný, jelikož bych chtěla udělat veliké překvapení pro mého mnžela a že bych fly užila před tím,než na něj vlítnu,když to má tk dlouho trvat, to by akorát vyšlo na krásný romantický víkend!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *