Afričané prý mají geny zla

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.4.2010 22:41 - Kamil

http://www.youtube.com/watch?v=mu7J5zlRtZc

Je to pravdivé ? Hledal jsem na internetu a vypadá to že ano.

reagovat 12.4.2010 11:27 - hihi

To pak češi musejí mít geny hlouposti a tuposti.

reagovat 5.8.2010 15:12 - vera

...

Ne, neni to tak, mam moznost se pohybovat v mistech, kde se misi nekolik desitek kultur najednou a vychazi spolu vice ci mene dobre. Je fakt, ze ve ctvrtich, kde jsou afroamericani vic pohromade, je to trochu o hubu (drogy, prestrelky,par mrtvych), ale ja tam nebyla, je to jenom z doslechu. Myslim si, ze se to da z velke casti v kazdem cloveku, teda i u cernochu – afroamericanu, taky africanu ZMENIT vychovou a mistem pobytu. Na tom videu neco bude, ale je trochu i ZAVADEJICI. Pokud jsou rostrouseni mezi lidmi, tak jsou to skveli lide, se kteryma se da normalne bavit o ruznych vecech. V cizine nejen, ze nas afroamericani s laskou diskriminovali a bezduvodu pomlouvali. Ale dostalo se nam od jinych afroamericanu i pomoci a slusneho chovani. Naopak, co jsem zazila od belochu (vcetne cechu nebo cechoslovaku) - to bych od nich necekala. A druhym pro zajimavost - nejsem romka. Setkala jsem se i s romy, a ze zkusenosti s nimi v cizine, se najdou takovi, kteri nas z velkeho pratelstvi okradli. Jini romove za penize pomahaji. A jsou i taci, ze o diskriminaci mluvi a sami diskriminuji. Kvuli diskriminaci krici i afroamericane. Dokazou se hadat, soudit a obvinovat, ze je nevzali nekam do prace jako zamestnance a pritom nesjsou na tu praci, dostatecne kvalifikovani, ale vetsinou maji prednost I pred lidmi, kteri maji dostatecne vzdelani. Kvuli takove pozici chodi do skoly nekolik let, ale afroamericana musi vzit prednostne, pokud se na to misto hlasi. Nekde to nazvali pozitivni diskriminaci. Kapitola sama o sobe jsou muslimove, ale ne vsichni jsou stejni, nekteri (je jich malo) jsou nekonfliktni a kvuli sve vire nevyvolavaji spory. Na vlastni kuzi jsem zjistila, ze Lide jsou stejni dobri, zli, chytri, hloupi vsude na svete, pokud jim to chovani neurcuje a nediktuje nabozenstvi.

reagovat 5.8.2010 15:25 - vera

a jeste musim dodat, znam i normalni romy, jsou fajn. Ale kolik takovych je. Stejne je to i s afroamericanama.

reagovat 5.8.2010 17:09 - blbost

Ne, neni to tak, mam moznost...

blbost

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.5.2013 20:06 - JiXi

Horší jsou Arabové...

A Arabů je čím dál víc... A všude. Co s tím?

reagovat 23.5.2013 20:06 - Manuál

Výhoda v boji proti fanatickým musulmanům je v tom, ze jsou to fanatici...

Generál John J. Pershing zacvičil v roce 1911 na Filipínách s muslimy. Pershing byl tehdy cca padesátiletý generál, a muslimští teroristé v té době šířili děs a hrůzu po celých Filipínách.

Znáte přece ty magory, smrti se nebojí, 72 panen, chtivých znásilněni, očekávajících je v ráji, to je pořád stejné... Ovšem taky mají náramný odpor k prasátkům, považují je za nečisté zvíře ďáblovo a jakýkoliv kontakt s čuníkem jim zabrání v odchodu do ráje, tamní nirváně a kýženému znásilňování oněch 72 panen.

Generál Pershing toho využil, a když nastal čas poprav dopadených teroristů, nařídil poněkud změněný scénář... Muslimští teroristé, už přivázaní k popravčím kůlům, s hrůzou sledovali, jak američtí vojáci podřezávají několik prasat a namáčejí svou munici do prasečí krve a sádla. Teroristé pochopili, že teď budou při popravě znečistění vepřovou krví a tím pádem nepůjdou do muslimského nebe, i když zemřeli jako mučedníci - sháhidové.

Aby to Pershing ještě posichroval, nařídil, aby vnitřnosti zabitých prasat byly naházeny do hrobu postřílených muslimských teroristů. Jeden terorista byl propuštěn, aby mohl říct svým fanatickým bratřím, co se stalo ostatním.

Tahle akce efektivně zastavila muslimský terorismus na Filipínách na příštích 50 let...

reagovat 23.5.2013 23:30 - Jihoafrická republika

Největší možnej dobytek jsou černoši v JAR!Od doby pádu apartheidu se tam chovají jako divá zvěř a kdysi prosperující a vzkvétající zemi systematicky demolují!

reagovat 20.1.2014 20:27 - radim ponec

To pak češi musejí mít...

konecne trefa

reagovat 7.3.2014 22:11 - emil

To pak češi musejí mít...

hihi ty možná nemáš žádné geny. O Rusácích by se dalo také říct že mají geny zla a o hlouposti by se dalo diskutovat. Zaostalost a genialita je u některých národů ve stejném poměru.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *