AFD group

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.12.2009 17:57 - ježek

Ahoj všem,všude se pěje chvála na společnost.Jak vám chodí peníze a odměny ?

reagovat 7.1.2010 10:36 - iva

Ahoj všem,všude se pěje...

Nevím jak dalece jste obezmámen se systémen odměňová, zda vám jde o zaplacení odměny, či o refundaci vaši pojistné smlouvy?

reagovat 1.3.2010 19:39 - njn

no to by mě taky zajímalo .. jestli to není nějaký podraz ... nevíte o tom někdo něco?

reagovat 24.3.2010 01:19 - milos

jen tak mimochodem o afd jsem slyšel jde jen oto si vydělat peníze prodejm ižp od čpp pres mlm je to čisté každý kdo vstoupí potřebuje jen 4lidi a ti dalsí čpp pak pošle provize za izp firme afd jediného čeho se bojim je jestli fa vyplatí všechny provize nám co je privedem (tipařům) neco podobného bylo 2008 FGI famili group invest.

reagovat 30.3.2010 17:04 - Jiří

V AFD group s.r.o. jsem zaregistrovaný, ale již nejsem aktivní. Dostal jsem se na 3. pozici, takže nějaký ty zkušenosti mám. Ale nejsou pozitivní. AFD toho na začátku hodně naslibovala, neustále sliby měnila (k horšímu - přísnější podmínky ke splnění a když člověk splnil, co měl, něco si našli, jen aby nemuseli vyplatit peníze nebo odměny. Vedení není moc schopné, Adamec je samá ne vždy vtipná historka, kývne vám na cokoliv, ale hned, jak se otočí, už to neví. Manažeři (vedoucí struktur) taky nestojí za nic. Setkal jsem se s jistým panem Janoškem, který na mé otázky odpovědět nedokázal nebo když ano, ukázaly se nakonec jako nepravdivé, což způsobilo mně a ostatním mnohé problémy. Které ovšem už nikdo z AFD nebyl ochoten řešit.

Zkráceně: Tuto firmu vám nedoporučuji. Budete rádi, když dostane zpět peníze, které jste do toho dali. Odměny nejsou právně vymahatelné, takže vám je vlastně dávat nemusejí (což se mi taky stalo), lidí mají poměrně dost, takže je jednotlivci a jejich problémy nezajímají. A když si dovolíte něco říct (vždyť máme demokracii), rovnou vás odepíšou. A už se spravedlnosti nedovoláte. Na první pohled to vypadá moc hezky, taky jsem byl nadšený a šel do toho, ale realita je hodně jiná. Pro mě to je velké zklamání, spousta ztraceného času, ale taky zkušenost. Zase se mi potvrdilo, že se lidi zajímají jen o sebe a že si hrabou jen pro sebe.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.2.2012 17:54 - bivoj

Ahoj všem, někteří tady píšete, že jste se vykašlali na spolupráci a nebo třeba i neplatili nebo dokonce i zrušili IŽP. Nechal jsem se tehdá také zlákat. Bohužel... Ve zprotředkovatelské smlouvě se píše o určitých pokutách, které z praktických důvodů nebudu zveřejňovat. Platili jste někdy nějakou pokutu v případě, že Vaše IŽP zanikla dříve než před uplynutím 24 měsíců ?? Mají to tam zajímavě podchycené s docela vysokou částkou...

reagovat 17.3.2012 17:36 - nalákaná

Ahoj všem, někteří tady...

prosím Bivoji o vysvětlení,má spolupráce s touto společností byla hned od samého začátku..chvála bohu pouze 4měsíce,ukončila jsem smlouvu s IŽP ale jsou tam nějaké nesrovnalosti..mužeme se spolu nějak spojit přez email..potřebovala bych poradit..je to moje noční mura děkuji J.

reagovat 31.8.2012 10:39 - gannie

prosím Bivoji o...

www.revolucni-prijem.cz/1AE98C

reagovat 18.4.2013 09:54 - monika horvatova

prosim ma nekdo kontakt na firmu

reagovat 18.4.2013 09:59 - werca

prosim ma nekdo kontakt na...

dobry den take bych potrebovala tel.c. na tuhle firmu

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *