AD Valdoxan

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.12.2010 07:53 - babotky

Nové antidepresivum Valdochan. Máte s ním prosím někdo zkušenost? Užívá se na noc a má zlepšovat spánek. Já ho beru 12 dnů a spím tak 2 hod.

reagovat 13.1.2011 16:43 - Jirka

Je to zcela nový lék na bázi melatoninu, na který nemusí vaše tělo reagovat. Zkuste Mirzaten.

reagovat 3.2.2011 07:56 - Verča

Mě předepsla doktorka také Valdoxan 25mg, na Panickou poruchu.Mám ho brát na noc, a prý se dobře snáší (na veškeré předešlé AD - Dalsan,Asentra,Deniban a Wellbutrin SR (ten byl asi nejhorší), jsem měla vždycky plno nežádoucích účinků a bylo mi blbě. Myslíte že dobře zabírá? Zatím nemohu posoudit, dnes si jdu teprve vyzvednout recept.

reagovat 3.2.2011 11:40 - Verča

co si myslíte o užívání léku VALDOXAN a častých kontrolách jaterních testů,(vyžádat pro jistotu u lékaře) jak se píše v příbalové informaci? Tam píší že má lékař na začátku užívání kontrolovat jaterní testy, že někomu může zvyšovat nějakou jaterní věc, ale moje psychiatrička mi o tom neřekla ani slovo, ani mi nenabídla možnost preventivních vyšetření na jaterní testy.

reagovat 3.2.2011 11:49 - Klárka

Verčo,
časté kontroly určitě nejsou nutné, ono každý lék zatěžuje játra. jde jen o to porovnat, nakolik je přínos větší, než to, čím za to platíme. Kdyby tě měl Valdoxan dostat do relativně dobrého duševního stavu, tak to za to stojí. Játra mají ohromnou regenerační schopnost. Jestli je nemáš poškozené, jistě to utáhnou.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.2.2018 15:00 - Ano.

Pan prezident trpí, mimo jiné, polyfunkční neuropatií, a na tuto nemoc Pregabalin lékaři běžně předepisují. Ty vedlejší nežádoucí účinky jsou naprosto výstižné!
Václav Havel byl také hodně nemocný, každou chvíli ležel v nemocnici. Měl rakovinu plic. Při veřejných projevech sotva lapal po dechu. Ale, na rozdíl od Miloše Zemana, hlavu měl, naštěstí, v pořádku! U Miloše Zemana se dá, o jeho dobrém duševním stavu, silně pochybovat!

reagovat 1.3.2018 15:22 - Karla

Tady se někteří zcela odklonili od tématu! Téma je Valddoxan, nikoliv Pregabalin. Trpím dlouhodobou nespavostí. Beru Trittico AC 150 1 tabletu na noc. Spím po něm tak 4 hodiny denně, výjimečně 5 hodin. Psychiatr říká, že by mi Trittico vyměnil za Ketilept. Nechci přibírat na váze. Četla jsem o novém antidepresivu Valdoxan, na bázi agomelatinu. Prý jsou vyžadovány časté jaterní testy, kvůli možnému poškození jater. Působí údajně na spánkový hormon melatonin, a navíc, se po něm vůbec nepřibírá. Jaké máte zkušenosti s Valdoxanem? Skutečně se po něm dobře spí? Nepřibíráte po něm? Musíte chodit často na jaterní testy? Já jsem, před nasazením Trittica, byla na jaterních testech jednou. Údajně, játra v pořádku. Takže, od léta jsem na dalších odběrech krve už nebyla.

reagovat 1.3.2018 15:26 - Valdoxan nedoporučuji

Tady se někteří zcela...

A už vůbec ne při potížích se spánkem.

reagovat 5.3.2018 14:07 - No.

Neberte to! Už vám z toho vážně hrabe! Valdoxan je jedno z AD, které nezabírá, bohužel, ani na ten spánek ne! Píšete sem slátaniny, paka!

reagovat 6.3.2018 08:11 - Jojo

Tvůj haf ,haf.....

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *