AD Valdoxan

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.12.2010 07:53 - babotky

Nové antidepresivum Valdochan. Máte s ním prosím někdo zkušenost? Užívá se na noc a má zlepšovat spánek. Já ho beru 12 dnů a spím tak 2 hod.

reagovat 13.1.2011 16:43 - Jirka

Je to zcela nový lék na bázi melatoninu, na který nemusí vaše tělo reagovat. Zkuste Mirzaten.

reagovat 3.2.2011 07:56 - Verča

Mě předepsla doktorka také Valdoxan 25mg, na Panickou poruchu.Mám ho brát na noc, a prý se dobře snáší (na veškeré předešlé AD - Dalsan,Asentra,Deniban a Wellbutrin SR (ten byl asi nejhorší), jsem měla vždycky plno nežádoucích účinků a bylo mi blbě. Myslíte že dobře zabírá? Zatím nemohu posoudit, dnes si jdu teprve vyzvednout recept.

reagovat 3.2.2011 11:40 - Verča

co si myslíte o užívání léku VALDOXAN a častých kontrolách jaterních testů,(vyžádat pro jistotu u lékaře) jak se píše v příbalové informaci? Tam píší že má lékař na začátku užívání kontrolovat jaterní testy, že někomu může zvyšovat nějakou jaterní věc, ale moje psychiatrička mi o tom neřekla ani slovo, ani mi nenabídla možnost preventivních vyšetření na jaterní testy.

reagovat 3.2.2011 11:49 - Klárka

Verčo,
časté kontroly určitě nejsou nutné, ono každý lék zatěžuje játra. jde jen o to porovnat, nakolik je přínos větší, než to, čím za to platíme. Kdyby tě měl Valdoxan dostat do relativně dobrého duševního stavu, tak to za to stojí. Játra mají ohromnou regenerační schopnost. Jestli je nemáš poškozené, jistě to utáhnou.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.4.2017 02:54 - Pampeliška

To má být provokace? Když...

To je problém internetových diskuzi. Může se tu vyjadřovat kdokoliv k cemukoliv. Ale svepravny člověk se rozhodne dle své úvahy.
Zkušenosti druhých jsou jen pomocníkem.

Samozřejmě není nutné trpět 4roky a více,pokud lék nesedí. Dokonce i těch několik týdnů mi připadá fakt příliš,a dost na hranici mezi pomocí a medvědí službou...

Nicméně Haloperidol, Trittico a Neurol je dost zvláštní kombinace v tomto konkrétním zastoupení. Jsou to tři tlumicí léky po sobě(AP,AD,BZD). Docela by me zajímala diagnóza, na kterou tohle kombo užívá. To by mě odrovnalo, uspalo, zneschopnilo fungovat. Hlavně ten Haloperidol je dost divný. Záleží na dávce a indikaci.

Pokud chce zůstat jen u AD, tak Trittico bych vyměnila. Stejně nepomáhá,jak Kiki pise.

reagovat 26.4.2017 23:57 - Sandra

To má být provokace? Když...

Lenko, nauč se číst jen to co vidíš.. ne to co si myslíš že vidíš:)

reagovat 21.5.2017 18:26 - Eva

někdo třeba neví co se...

Můžu se zeptat zda Ladman pomohl na psychiku?

reagovat 21.5.2017 18:27 - Eva

někdo třeba neví co se...

Můžu se zeptat zda Laxman pomohl na psychiku?

reagovat 22.5.2017 12:48 - Sandra

Můžu se zeptat zda Laxman...

ano pomáhá navodit hlubokou relaxaci. člověk s psychickýmy problémy zpravidla potřebuje trénovat mozek na tento stav vědomí..doporučuji:)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *