Acerola

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.8.2005 09:13 - Barča

Zdravím všechny milovníky vitamínů. Chtěla jsem se zeptat, zda někdo neví, kolik C vitamínu má v sobě 1 tbl. Aceroly.
Děkuji.

reagovat 9.8.2005 12:12 - Lucie

Milá Barčo, nevím od jaké firmy Acerolu máš, jednu vyrábí Finclub, zde je 60mg Aceroly, co je nevhodjější dávka na den ro zdravého člověka, pokud je vit. C více, tak zatěžuje organismus, zvláště pak ledviny. Pokud by sis chtěla pokecat o vitmaínech, nebo s nějakým poradit, klidně mi písni na mujmejlaposta"centrum.cz, ráda Ti poaradím. měj se Lucka.

reagovat 9.8.2005 16:47 - JANA DADAKOVA

Milá Barčo,spolupracuji s firmou nutrilite-Bioc-plus obsahuje=vit.c,komplex bioflavonoidů z citronu a koncentrát aceroly 200mg.Jsou to 98%přír.vitaminy.1acerola obsahuje množství vit.Cjako 4 pomeranče.1tabl.denně při jídle.Zároveň firma nabízí i analýzu z vlasů.Hodně zdraví J.D.

reagovat 5.2.2006 17:51 - Martina

Pro úkázku vám ukážu 1 výrobek firmy NUTRILITE!:
Bio C Plus

Významně ovlivňuje imunitní systém (prevence virových onemocnění). Vitamin C (kyselina askorbová) je rozpustný ve vodě. Většina zvířat je schopna syntetizovat vlastní vitamin C. Lidé tuto schopnost nemají a musejí využít zdroje dostupné v pokrmech. Vitamin C má velký vliv na tvorbu kolagenu, který hraje velkou roli v procesech růstu a obnově buněk, tkání, cév, dásní (bojuje úspěšně s paradentózou) a také pomáhá vstřebávání železa.

Zdroj:
Zdrojem vitaminu C je acerola a citron. Acerola se usuší, rozemele a rozdrtí na prášek, který je několika procesy čištěn a zbaven nestravitelných zbytků. Tento prášek obsahuje velké množství fytofaktorů rostlinné sloučeniny (Nutrilite koncentráty - 99,9% BAL).

NUTRILITE je nejstarším komerčním producentem aceroly na celém světě a v současné době také největším producentem na celém světě. V současnosti NUTRILITE obhospodařuje přes 40000 stromů aceroly na dvou svých organických farmách (Brazilie, Mexiko). Koncentrát z aceroly dodává do široké škály svých potravinových doplňků. Obsahuje mimo jiné vitamin C a E (dva velice silné antioxidanty), 5 B vitaminů, 10 minerálů a široké spektrum flavonoidů.


Pozn.: konkurence mývá nejčastěji prášek z rostlin (ne koncentrát). Tento prášek obsahuje celulózu (tvoří 80-85% obsahu prášku, snižuje biologickou dostupnost), která je nestravitelná => v důsledku se ve výrobku nachází pouze 15-20% BAL. Na základě české legislativy je výrobce všech doplňků výživy povinen uvést na etiketě svého výrobku informaci, zda se jedná o koncentrát nebo prášek. Pokud takto uvedeno není, tak je 100% jistota, že se jedná o prášek. Jednak výrobce nedodržuje legislativní nařízení a jednak by byl sám proti sobě, kdyby se jednalo o koncentrát a tuto informaci by neuvedl.

Složení:
1tb Bio C plus = 250mg vit. C + 200mg koncentrátu z aceroly + 35mg bioflavonoidů vyextrahovaných z citronů (důležité

reagovat 22.2.2006 15:29 - pepa1

Dobrý den apní Martino,

taky používám NUTRILITE a jsem aktivíní NVP.
Tak krásně jsem to ještě neslyšel podáno!
Jste super.

pepa1
disc"wo.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.9.2008 18:58 - sisi

Jsem také aktivní NVP a mohu tyto preparáty jenom doporučit a to 100%.

reagovat 18.9.2008 19:06 - sisi

Značku STARLIFE nelze srovnávat se značkou NUTRILITE.To je jako kdyby jste srovnávali trabant a mercedes.Obě auta vás dovezou do cíle,ale jak a v tom je ten rozdíl .

reagovat 18.4.2010 22:07 - Zuzka

Užívám acerolu od Finclubu každý den a musím konstatovat, že letošní zimu jsem neměla ani obyčejnou rýmu- podotýkám, že dělám v kolektivu dětí!
http://www.fcc-club.wbs.cz/Prirodni-doplnky-stravy.html

reagovat 21.2.2011 17:48 - nithorp

Značku STARLIFE nelze...

Zdravím, snažím se vybrat nejlepší doplňky stravy a řeším jestli STARLIFE nebo NUTRILITE. Který je podle vás trabant a který mercedes? Děkuji za seriozní odpověď.

reagovat 18.10.2011 21:43 - Kateřina

Dobrý den.
V případě zájmu o vitamínové doplňky firmy NUTRILITE mě můžete kontaktovat na telefonním čísle: 725 828 138 nebo na: katerina@strakova.eu

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *