Academie Ochránců

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.11.2006 12:49 - Míra

Paranormální jevy a jejich vnímání je dar,který nemáme kde rozvinout.Ale vše má svůj čas:-)

reagovat 8.11.2006 17:00 - Evelyn

Míro,

jak to myslíš? Jakože existuje spousta oborů, které je možné studovat a zdokonalovat se v nich, ale na paranormální jevy nemáme žádnou školu?

:)

reagovat 8.11.2006 20:16 - Míra

přesně tak,v zahraničí se vyučuje pouze parapsychologie jako předmět,aby člověk věděl o co jde:-)Ale nemáme školu na rozvoj našich schopností,ale to bude potřeba seskupit lidi,kteří mají zkušenosti a začít něco dělat:-)

reagovat 9.11.2006 08:25 - Evelyn

Míro,

máš na mysli nějaké konkrétní schopnosti? Máš jistotu, že by byly využívány k dobrému? Vidíš v jejich rozvíjení opravdu smysl?

reagovat 9.11.2006 10:43 - Míra

Nikdo neví,kam až můžem dojít jejich rozvojem???Já sám sem objevil pouze zlomek,vždy tu je otázka dobra a zla a chápu to,že jakmile se začnem odlišovat od ostatních,nebudou nás mít rádi,protože lidi jsou takový.Ale vše je teprv v začátku:-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.9.2015 10:24 - Jirka

Take zdravim Miro;ono se na to co jsem napsal asi moc rict neda,prostor vznika leda pro otazky,napr.: Kam dnesni veda skutecne pokrocila?Co uz vedci objevili,ale laicka verejnost se o nicem nesmi dozvedet?
Videl jsem par dilu nekterych us. serialu a napadlo mne (a nejsem jediny,kdo si to mysli),jestli oni nas ty amici na neco pomalu nepripravuji.?Minimalne na setkani s bytostmi z jinych galaxii..Nedivil bych se,vzdyt' lidstvo samo uz' umi docela zajimave kousky,napr.manipulace s objekty pomoci laseru (at' uz' ve vesmiru,ci v lidskem tele...).
Sorry,ze jsem mimo tema tohoto vlakna,ten muj predchozi vstup byl reakci na neci komentar,jak jsem si to tu tak procital...

reagovat 1.1.2018 18:08 - Petr

Míro,

jak to myslíš?...

Ahoj Evelyn, je to tak asi 10 let, co jsem si tady někde psal s Evelyn, četl pohádky Klidné Kočky a diskutoval s Lokomotivou. Jsi to ty, Ta Evelyn před 10ti lety?
Petr adampetr@email.cz

reagovat 1.1.2018 20:16 - bohužel,

Diletantske rozvíjení schopností často pomocí tzv. Odborníků rychlokvasek, končí často na psychiatrii.

reagovat 1.1.2018 22:58 - luci

Zajimave.Na nektere lidi mezi...

Abys mohl "cestovat časem",musel bys násobně překročit rychlost světla.A to zatím nikdo nedokázal.Když se ti to podaří,budeš v čítankách.

reagovat 2.1.2018 07:39 - Karel

Diletantske rozvíjení...

Když někdo skutečně páchá meditaci podle starých textů tak nekončí na psychiatrii. Účastnil jsem se mnoha meditací a nidko tam na psychiatrii neskončil. Na netu je volně mnoho překladů originál starých textů, stačí hledat. Osobně bych doporučil Tajemství zlatého květu v překladu Richarda Willhelma. %Cínská taoistická duchovní alchymie. Počátek cesty je uklidnění "nebeského srdce (čakry Adžna v joze) asi tříměsíční meditací a následně roky meditace na "srdce z masa" (čakra Anahata v joze), zaměření do ní i v běžném životě pomocí sledování dechu, dokud se neprobudí síly siddhi. Meditaci na anahatu lze páchat i před usnutím, urychlí to dosažení výsledku..... a tdd. Zbytek v přílušné knížce.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *