Aby si vás prodavačka všimla - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.10.2006 15:54 -

:-(

reagovat 13.10.2006 02:20 - ,

:-)

reagovat 13.10.2006 06:20 - rara

bodejt by si vas vsimla vy kozy kdyz neumite otevrit hubu

reagovat 14.10.2006 17:55 - jarka

Tak to buďte rádi,že si vás nevšímají.Já jsem jednou vlezla do nějakého butiku a ještě jsem nestačila zavřít dveře a starší dáma za pultem už vřískala,že na mne tam nic nemají(jsem trochu silnější).Bylo mi do breku a to jsem si tam šla prosím koupit šálu.Za čas už tam nebyli.

reagovat 14.10.2006 18:57 - Trixi

No,já jsem radši,když mne nechají na pokoji.Nesnáším,když se na mne hned někdo vrhá a kecá mi do výběru a nutí mi něco,co já nechci.Když už tam vlezu,chci mít klid na výběr,jinak prchám jinam.Když si už vyberu,hlasitě zakašlu a hned se někdo vynoří.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.10.2006 16:25 - Monika

Já jsem prodávala knihy a podle výrazu a chvání zákazníka se dá jednoduše poznat, kdy se zeptat a kdy nechat zákazníka prohlížet v klidu. Bohužel vedoucí měla na věc jiný názor, hned jak vešel zákazník mezi dveře, musela jsem se ptát, co si přeje, bylo mi to samotné nepříjemné.

reagovat 16.10.2006 09:45 - Míla

Já přímo nesnáším, když vejdu do obchodu a vrhnou se na mne prodavači s dotazem, co bych ráda!! To mě dokonale otravuje. Chci mít chvíli čas se v obchodu porozhlednout, prohlédnou si věci a když mám o něco zájem, sama se ozvu.

reagovat 7.12.2008 16:10 - Dáša

Ahoj,

podle mě je prodavačka a prodavačka. Nesejde na tom, kolik jí je a ani jaké vzdělání dosáhla...jde o její celkový přístup, ochotu. A další názor...Kdo by se za těch pár šupů usmíval a nedej bože pomáhal zákazníkovi celý den,že? Ale každá mince má dvě strany. Myslím si, že pokud si vyberu kontaktní práci, měla bych ji dělat se vším, co k tomu patří. Jenomže tomu tak není. Přijdu do obchodu, tam stojí nějaká mladá kravka, co si piluje nehty, kouká na mě, co že si to dovoluji vůbec vstoupit a nebo naopak je tam obézní paní nejlépe již důchodkyně, která se ani nenamáhá svalit ze židle, proč taky, že? Ona tam je přece jen kvůli tomu, že za ni neplatí soc. a zdrav. pojištění! Ptám se, kde jsou ty světlé výjimky??? A co na to majitelé těchto obchodů??? No nejde jen o prodavačky, ale taky o servírky nebo dokonce úřednice... Mě učili, že úsměv nic nestojí a zákazník náš pán už v dnešní době asi neplatí. Dělala jsem všechny tři profese a dělala jsem je opravdu dobře, bohužel když dneska neděláte pro sebe, tak nějaká loajalita k firmě?!Proboha, co to je??? Zdravím všechny holky,paní co se někde uvrtaly a omlouvám se, že jako zákazník, který chce utrácet peníze, obtěžuji!

reagovat 22.6.2016 18:20 - gbgf

fdgr

reagovat 23.6.2016 21:02 - Honza

No když vodcházim bez placení, tak bych spíš potřeboval, aby si mě nevšimla.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *