Aby vám bylo doma příjemně - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.8.2001 22:21 - Andrea

Beru lek Simvastatin na snizeni cholesterolu. Chtela bych vedet, zda ten je bezpecny. To jmeno je velmi podobne, jako uvedeny nebezpecny Cerivastatin. Muze mi to nekdo potvrdit?

reagovat 14.8.2001 23:02 - Andrea

Beru lek na snizeni cholesterolu Simvasatin, jmeno je podobne zminenemu leku v clanku Cerivastatin, ktery je nebezpecny. Chtela bych informaci, zda je lek co beru, bezpecny.

reagovat 16.8.2001 01:08 - Andrea

Odpoveď jsem dostala na telefonním čísle uvedeném v článku. Simvastatin je bezpečný. Důležitější je článek, který jsem si přečetla včera pod názvem: Nízká hladina cholesterolu zvyšuje riziko úmrtí ve stáří - tvrdí výsledky nové studie. "Zdá se, že nálezy odporují současným doporučením, aby v rámci prevenci srdečního onemocnění se udržela hladina cholesterolu na co možná nejnižší úrovni.Nízká cholesterolemie u seniorů je nebezpečnější než zvýšený cholesterol!
A co se týče léku cholstatu. Dost nechápu, když se třeba léky na rakovinu zkouší 10 let, než se potvrdí jejich bezpečnost a lidé je nemohou ani v beznadějném stavu brát pouze na svou odpovědnost a na druhé straně lék, který se používá na cholesterol, až po jeho delší léčbě a až po projevených nebezpečných účinků se pak teprve stáhne z prodeje.

reagovat 23.8.2001 08:58 - Martin

No kdyz mame maly 2+1, kde jeden pokoj je detsky a druhy je zaroven obyvak, loznice a studovna, tak to jde dost tezko.
By mne zajimalo, kolik procent lidi ma uzitek z takovych a podobnych zprav, treba kdyz se podivam na clanek, jak si zaridit koupelnu a tam je koupelna vetsi nez mam obyvak. Bohuzel nezijeme na zapade, ale v Cesku a nebylo by od veci, kdyby to vzali na vedomi i media.

Preji pekny den :-)

reagovat 23.8.2001 12:27 - Tomáš

Ono né každý článek je užitečný pro všechny lidi. Ale řekl bych, že i u nás v Česku plno lidí žije v rodiných domcích a nemusí to být zrovna zbohatlíci. Jinak i v bytě třetí kategoie, kde je vlastní topení plynovým kotlem, se dá dobře teplota v jednotlivých místnostech regulovat.
Též přeji moc hezký den:-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.6.2007 01:17 - Milwaukee

Jsem po operaci krku a mám tzv. slavíka. Většinou jsem doma a ven vycházím jen občas a protože mi nedělají dobře čím dál častější velké teplotní výkyvy a letní vedra, vážně uvažuji o tom, že bych si domů pořídil klimatizaci. I vzhledem k mé alergii na pyly a prach by mi patrně přefiltrovaný vzduch prospěl. Na druhou stranu se mi lépe dýchá spíše vlhčí vzduch, kdežto klimatizace vzduch odvlhčuje. Jelikož nemám osobní zkušenost s dlouhodobějším pobytem v klimatizovaném prostředí, uvítal bych nějak fundovaný názor, zda by mi byla klimatizace doma ku prospěchu nebo ne. Děkuji.

reagovat 2.6.2007 09:42 - BARBORA

SILVOVA METODA JE OPRAVDU UCINNA A DOBRA.VYHODOU JE TO,ZE CLOVEK NEMUZE NA NIKOHO PUSOBIT NEGATIVNE,CHCE TO VSAK ALE,AYB NAVSTIVILI KURS CELA RODINA.SEKTA TO V ZADNEM PRIPADE NENI.KURS JSEMDELALA A ZLEPSIL SE MI OD TE DOBY ZDRAV. STAV.PODOBNY KURS,AVSAK LEVNEJSI JE MODRA ALFA.

reagovat 14.12.2009 00:21 - Poppy

Silvova metoda? Není to vymývání mozků?

reagovat 14.12.2009 07:31 - Petr

Příspěvky psané velkými písmeny přeskakuji.

reagovat 2.12.2010 15:20 - maynard

Tak aby bylo jano: konopí...

taky se vždy směji jak říkají ve zprávách "zajistily X rostlin konopí pro výrobu drogy :-))).Jinak léčí bezpochyb!!!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *