Abstinující od heroinu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.2.2005 20:38 - slow

at hledám jak hledám,nikde neexistuje nic,kde by si v klidu mohli pokecat lidi,kteří dokázali téměř nemožné a zbavili se snad jednou pro vždy toho svinstva.už nikdy nebudem jako předtím a každý den se tváříme jako oni-lidé venku.A jen my víme,že to tak není,že to už nikdy nebude stejné.
Jak vám je?Jak to jde?jak se vám daří se znovu zapojit do společnosti,kterou jste nenáviděli?Doporučuji pro tuto diskuzi použít jiny nick,než v jiných forech-nemusím vám snad vykládat proč-stačí,že nám to nechává sežrat okolí.
Toto forum chci založit právě pro nás a důrazně žádám možné narušitele at nekecají do něčeho,co ani v americkym filmu neviděli.
Rodiče závislých jsou ale vítáni-myslím,že se tu může sejít pár lidí,kteří jim s lecčíms mohou poradit.
Měla by to být taková skupina na síti-ta myslím spoustě lidí chybí-právě proto,že nemáme čas lítat po doléčovákách,mohlo by se to spoustě z nás hodit.

reagovat 4.2.2005 10:57 - Jana

Jak si se z toho dostal? Mame problem s opiatama v rodine, tak by me to docela zajimalo. Neznam snad nikoho, kdo je z toho venku.

reagovat 4.2.2005 17:58 - slow

Dostala..není na to žádný návod-snad jen-no člověk se musí dostat až uplně dolů,pokud má stále někoho,kdo nad ním nezlomil hůl,je to paradoxně na škodu.Vím,že je nás neobyčejně málo.
Nejmenší šanci maj ty,jejichz rodiče je stále cpou do pakárny a oni ve skutečnosti nemají důvod se z toho vysekat.Vycukaj se na detoxu,chvíli tam pobudou a je to zas to samý dokola.mám tento případ v rodině-pořád mu věří a pomáhají,smaží už 10 let a já nevěřím,že to někdy skončí.
daleko větší uspěch se může dostavit,pokud rodiče mají takovou sílu,že potomka prostě vykopnou-potom,co samozřejmě jim po několikáté téměř vybílil byt.
Já už jsem s rodičema nežila-vypadla jsem velmi brzo-nebyla jsem ještě plnoletá.takže oni o tom ani nevěděli-až když jsem jim to sama řekla.Asi po 3 letech,kdy už jsem jako člověk moc nevypadala.
Ty kamaradi co začali se mnou už to mají za sebou.
Většinou to fakt chce pokračovat až na dno-pokud to člověk přežije,začne sám chtít-a to je jediný co může pomoci-pak je na místě uchýlit se do léčebny a následně do komunity.
Všichni co v okolí znám,kteří se z toho vyhrabali,už na konci žádnou podporu neměli.Ale jak říkám-je nás málo-mluví se o dvou procentech.Ti co ano,smažej dál nebo jsou pod drnem.
Teprve až nebudou mít nic a nikoho,tak možná bude šance.ale většina o tom ani neuvažuje-k tomu se prostě musí propracovat léty utrap.Prostě se rozhodli,že takto chtějí existovat až do smrti.je to pro ně jednoduše lepší představa,než žít jako žijou čistý lidi.
Ono to tak totiž je-leta se prostě léčit nechcete,protože nemáte důvod.
Ale doporučuji se např.obrátit na Sananim.

reagovat 4.2.2005 20:19 - slow

prý každej máme svoji drogu-záleží na tom,zda se k ní dostanem-zda jí potkáme.
Mě se to bohužel povedlo.Jinak třeba alkohol mi vůbec nic neříká-nepiju ani na silvestra.
Nebo bohudík povedlo?Já toho nelituji-poznala jsem život z druhy strany a poznala jsem,co všechno dovedu přežít.A taky dneska vím,že se na sebe můžu spolehnout.Vím,že jsem mnohem silnější ,než jsem si kdy myslela.Byla to moje cesta a já se za ní rozhodně nestydím.Kdybych to nezažila,budu dnes někdo uplně jinej.
Dostala jsem pořádnej céres a ted aspon vim,čím se má cenu zabývat a co mi za to nestojí.Casto me zaráží,co lidi kolem sebe považují za problém.
No ale bylo to poněkud riskantní..jsou lepší způsoby jak poznat cenu života.

reagovat 21.2.2005 18:40 - Anna

Čau,taky jsem abstinující narkomanka.Polymorfní závislost.Zveš mě do klubu? :-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.7.2009 21:59 -

To je složitý.Já měl zas přítelkyni.Skus se podívat takhle.Dokážeš s nim být do smrti za předpokladu,že si třeba jednou za rok šlehne potají ???

reagovat 25.7.2009 21:59 -

To je složitý.Já měl zas přítelkyni.Skus se podívat takhle.Dokážeš s nim být do smrti za předpokladu,že si třeba jednou za rok šlehne potají ???

reagovat 1.10.2012 11:52 - Macek

Ahoj mám přítele na heroinu chodí sice na drop-in ale stejně za těch pár let vím jak vypadá když si dá takže drop-in nepomáhá nebo spíš on nechce aby pomáhal potřebuju někoho kdo my vysvětlí jak se cejtí co mám a nemám dělat co dělám a nedělám špatně chci mu pomoct nikdy jsem nebrala a ani nehodlám to zkusit jenom proto abych to poznala i když už udělal pokrok obrovskej pokrok z toho soudím že je už jenom psychicky závislej bojím se že do toho spadne na plnoý čáře zase ale rozejít se s nim nechci jednak ho miluju a jednak by to znamenalo to nejhorší pro něj nefandím si ale vim že jsem to jediný na čem mu záleží a nechce o to přijít. Prosím vysvětlete my to někdo fakt už jsem zkusila skoro všechno za jeho doktorem na drop.in se nedostanu abych si s nim o tom popovídala absolvovala jsem s nim všechny doktory i vyšetření udělala bych cokoliv abych ho z toho dostala nebo mu aspoň trochu pomohla ten fet z něho dělá zrůdu jinak je to člověk nezaplacení znám ho pomalu 10 let tak vím co je a neni zač. Poznám jestli má nebo nemá absťák i podle toho jak dýchá mám ho přečtenýho víc jak sebe

reagovat 2.10.2015 04:25 - Tomas

Pro všechny pacienty kteří si tak už nepřipadají a přesto jimy v očích ostatních stále jsou, ono je to vlastně pravda-víme sví.. Kteří mají jako všichni lidé na této planetě občas slabou chvilku a chtěj se vyjádřit či trochu komunikovat o stejných věcech s naším společným reálným duchem v povzdálí ;-) Jde tady o to se střízlivě odreagovat a ne se k tomu vrátit. Takže !!! Opatrně !!!

reagovat 2.10.2015 04:28 - Tomas

Pošli nick/jméno co mas na fb a poslu ti pozvánku do teto tajnè neviditelné skupiny. Správce Tomik.Kali@seznam.cz

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *