Abstinence

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.1.2004 17:13 - magda

Ahoj, zajímalo by mě kolik lidí tady abstinuje. Nebo jak se ostatní dívají na ty, co se nedotknou alkoholu. Když si jdu někam sednout, tak se totiž cítím divně, že si dávám jen nealko, tak nevím jestli je to jen pocit. Dík a pište!!

reagovat 18.1.2004 21:45 - Radka

Ahoj Magdo. Taky nepiju alkohol a divne uz se necitim. Vetsinou jdu nekam s manzelem a ten taky nepije, takze je nam jedno, co na to okoli a kdyz jdeme nekam cela skupina lidi, tak jsou to znami a ti uz nas berou takovi, jaci jsme. Je pravda, ze jsme je na to museli naucit, ale da se to zvladnout. Hlavu vzhuru! Preci se nebudeme omlouvat za to, ze nepijem.

reagovat 9.2.2004 20:25 - chlast

A můžete mi říct proč nepijete. Já odpovím radši za vás, vy byste to nedokázali. Protože jste obyčejní blbci, nijak zajímaví, nepříliš chtytří, prostě zakomplexovaní. NEvíte čím byste byli zajímaví tak si zvolíte že nebudete pít. Nepít znamená nebavit se. Takové hňupy jako vy fakt miluju. Jste asi velmi příjemní lidé!!!! Přeji vám to nejhorší!!!

reagovat 10.2.2004 11:19 - Katka

No no, zase jedna inteligentní odpověď od bezduchého chudáka, co si dodává odvahu a snaží se pozvednout si už beztak hodně povadlé sebevědomí na internetu. V reále si tě ani nikdo nevšimne viď, chudáčku!!!??? Nebo pouhá ironie?
Ale zpět k věci...
Jasně, že se přece člověk nemusí omlouvat za to , že nepije. já sice neabstinuji, ale měla jsem období cca 6 měsíců, kdy jsem ze zdrav.důvodů nemohla pít alkohol, vůbec a byla jsem překvapená, jak jsem se dobře jsem se bavila i bez něj. Protože žiji společenským životem, tak jsem akorát měla problémy s únavou na večírcích, když človek pije, tak vydrží mnohem déle vzhůru, ale když nepije, tak už kolem půlnoci unaveně zíve, zatímco okolí se pořád baví.
Náhodou nepít vůbec alkohol je skvělé, asi k tomu taky časem dojdu.

reagovat 11.2.2004 23:36 - narkoman

krávo

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.9.2018 19:11 - Lenka

Pomáhat alkoholikům je stejně bláhové jako pomáhat prostitutkám nebo bezdomovcům, mají vlastní důvod proč to dělají, to není o domluvě.

reagovat 28.9.2018 22:30 - Je ?

Je řešení ! Abstinovat úplně je totální úchylka ! Jedině ze zdravotních důvodů , alkoholismus ovšem ten důvod není .

reagovat 28.9.2018 22:32 - Tony

Je řešení ! Abstinovat...

Deviace to je ale je to takzvaná pozitivní deviace.

reagovat 28.9.2018 22:36 - sdfg

Pomáhat alkoholikům je...

A třeba pijí, prostitují a jsou bezdomova, protože je to jejich vzdor kapitalistické konzumní společnosti, a chtějí si zachovat svou lidskou důstojnost nezávislým způsobem života a to jim umožní jen plně se věnovat "nejstaršímu řemeslu."
Ne všechny prostitutky jsou na ulici, jen asi 40%.
Ostatní nejsou vidět, nejsou trestané, nejsou na tom špatně,tedy část z nich, taková luxusní prostitutka si vydělá dost na to, aby mohla pak změnit zaměstnání.

reagovat 28.9.2018 22:59 - At jsou

Prostitutky jsou normalni zeny , ktere maji starosti jako my a prevazne vetsi. Vubec je neodsuzuji , naopak jim fandim... Tady v Ostrave je jen na 200 privatu a vybirat je z ceho . Na ulici tady nikdo neni , to mozna tam nekde v Cechach , ale tady ne. Kdyby zakaznici nebyli tak by nebylo tech zen .

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *