Abstinence

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.1.2004 17:13 - magda

Ahoj, zajímalo by mě kolik lidí tady abstinuje. Nebo jak se ostatní dívají na ty, co se nedotknou alkoholu. Když si jdu někam sednout, tak se totiž cítím divně, že si dávám jen nealko, tak nevím jestli je to jen pocit. Dík a pište!!

reagovat 18.1.2004 21:45 - Radka

Ahoj Magdo. Taky nepiju alkohol a divne uz se necitim. Vetsinou jdu nekam s manzelem a ten taky nepije, takze je nam jedno, co na to okoli a kdyz jdeme nekam cela skupina lidi, tak jsou to znami a ti uz nas berou takovi, jaci jsme. Je pravda, ze jsme je na to museli naucit, ale da se to zvladnout. Hlavu vzhuru! Preci se nebudeme omlouvat za to, ze nepijem.

reagovat 9.2.2004 20:25 - chlast

A můžete mi říct proč nepijete. Já odpovím radši za vás, vy byste to nedokázali. Protože jste obyčejní blbci, nijak zajímaví, nepříliš chtytří, prostě zakomplexovaní. NEvíte čím byste byli zajímaví tak si zvolíte že nebudete pít. Nepít znamená nebavit se. Takové hňupy jako vy fakt miluju. Jste asi velmi příjemní lidé!!!! Přeji vám to nejhorší!!!

reagovat 10.2.2004 11:19 - Katka

No no, zase jedna inteligentní odpověď od bezduchého chudáka, co si dodává odvahu a snaží se pozvednout si už beztak hodně povadlé sebevědomí na internetu. V reále si tě ani nikdo nevšimne viď, chudáčku!!!??? Nebo pouhá ironie?
Ale zpět k věci...
Jasně, že se přece člověk nemusí omlouvat za to , že nepije. já sice neabstinuji, ale měla jsem období cca 6 měsíců, kdy jsem ze zdrav.důvodů nemohla pít alkohol, vůbec a byla jsem překvapená, jak jsem se dobře jsem se bavila i bez něj. Protože žiji společenským životem, tak jsem akorát měla problémy s únavou na večírcích, když človek pije, tak vydrží mnohem déle vzhůru, ale když nepije, tak už kolem půlnoci unaveně zíve, zatímco okolí se pořád baví.
Náhodou nepít vůbec alkohol je skvělé, asi k tomu taky časem dojdu.

reagovat 11.2.2004 23:36 - narkoman

krávo

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.11.2012 14:57 - luciano

Tie reklamy na alkohol sú naozaj stupídne. Hlavne tie, čo propagujú slovenské pivá. Kde ukazujú plnú krčmu krásnych mladých ľudí, ktorí si prikladajú krígeľ piva na hruď a podobné pitomosti. Som za to aby sa reklamy na alkohol zakázali.

reagovat 19.1.2013 07:34 - Bára

Alkohol je svinstvo a abstinencí se nedá nic zkazit.

reagovat 20.7.2013 10:29 - Odpovím ti na

předposlední větu.Nebudu jmenovat,ale člověk o kterém píšu,tak 12 let nepil-po léčení.Pak ale měl práci,kdy byl přes týden pryč a to víš,mezi chlapama.Večer chodili na pivko a jemu to bylo asi hloupé,že on jediný zůstával při limonádě.A tak si dal s nimi a tak se vlastně do toho dostal znovu.Věřím,že kdyby zůstal a pracoval doma,nezačal by pít znova.

reagovat 20.7.2013 20:26 - ?

Jak se dá zamezit relapsu...

to je trochu divný dotaz. Když už ses napil, tak to relaps je, tomu už nezabráníš. A co myslíš tím nechtěným napitím? Jako omylem - nebo ses napít chtěl a okamžitě sis uvědomil, že je to blbě? No prostě nepokračovat. A kdyby to nešlo, vydržel jsi to třeba pár dní a pak se napil znovu, řešit to asi už s doktorem, tím myslím případ pokud ses tedy už předtím nějak léčil.

reagovat 3.5.2014 21:20 - Tinky

A můžete mi říct proč...

Vy jste ale hňup, pokud je Váš příspěvek odrazem Vašeho postoje k abstinentům v naší společnosti.
Ale máte možnost se očistit, pokud jste zrcadlil přehnaně nahuštěné názory několika stovek zoufalých pijáků, kteří nedošli do onoho stadia uvědomění si velkých rizik s pitím spojených.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *