abilify a marihuana

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.9.2008 19:26 - Martin

Zdravim! Potreboval bych poradit. Muj pribuzny ma dost silne deprese, mysli si, ze ho sleduji a chteji ho zabit. Lekar mu predepsal abilify.. Jelikoz je v dost velkem napeti, tak na odbouravani bere neurol a prijde mi, ze je na nem uz docela i zavisly. Nekde jsem cetl, ze marihuana je lek na deprese. Ten clovek, o kterem mluvim, tak by potreboval aspon 10 minut, aby na nic nemyslel a jen se proste vysmal-- proste aby byl v rausi. Nevite nahodou, jestli se muze kourit marihuana, pokud berete antidepresiva? (abilify)?? DEkuji mockrat!!

reagovat 10.9.2008 15:47 - ddd

abilify nie je antidepresivum ale antipsychotikum

reagovat 27.9.2008 08:42 -

haha.. abylify je antipsychotikum a ten lek mu predepsal pravdepodobne lekar, predevsim, aby nemel pocit, ze ho nekdo sleduje a chce zabit. A marihuana by tento problem hodne zhorsila-jako u me. Pravdepodobne by ten tvuj znamy skoncil v psychiatricke lecebne;)..tkze nedoporucuji

reagovat 27.9.2008 20:51 - rasťo

Je to velmi individuálne. Možno by tvojmu kamarátovi pomohla aj marihuana, lenže kombinácia antipsychotík a drog hoc len marihuany je velmi nebezpečná. A keby mu to v liečebni zistili, určite by boli dosť nasratý. Keď som bol ja v liečebni, tak každému novému pacientovi robili odber krvi a moču na prítomnosť drôg, a jednemu zistili thc v moči lebo thc-marihuana sa v tele drží po užití aj niekolko týždnov, a primár bol dost nasratý, lebo tento pacient tiež bral antipsychotiká.

reagovat 3.10.2008 18:24 - Zdena

Marihuanu určitě nesmí tvůj kamarád brát.Může stav jedině zhoršit.Marihuana může u vnímavých jedinců spustit psychozu a kdo bere Abilify vnímavý je,protože je to lék na psychozu-takže ji má nebo měl .Marihuana může tvého kamaráda moc poškodit. Jestli máš kamaráda rád. nekuř v jeho přítomnosti.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.5.2011 13:41 - milan

Dobrý den mám dotaz...

Dobrý den všem.Chci jen říct,že co jsem dostal ABILIFY tak se mi změnil život.Celích 7 let možná i více jsem trpěl silnými halucinacemi.Neměl sem odvahu jit ven a pokažný,když sem vyšel kamkoli hned mě to chytalo.Beru i 0.25mg.1x.denně neurol + zyprexu.Už 6 měsíců měto nechytlo.Jen co vím tak po zyprexe jsem přibral,spal a ted ta kombinace s ABI.hubnu + konečně pracuju na zahrádce.Na ty halucinace sem bral FRONTIN 1MG.To je vše.Přeju všem hodně štěstí a zdraví.

reagovat 3.10.2011 17:44 - zkušený_uživatel

Zdravim! Potreboval bych...

já osobně hulím tráv soustavně cca 5let 2-3g skanku denně a beru několik druhl antidepresiv a antiepileptik zatím všechno funguje dobře tráva mi dělá dobře na spaní a proti bolestem, mám těžké psychické choroby a invalidní důchod..

reagovat 8.12.2011 20:55 - jerry

dnes som vzala 1x abilify, je to hnusny liek, som uplne nervozna a uzkostna po nom...snad to casom opadne

reagovat 14.4.2013 14:22 - Petr

dnes som vzala 1x abilify, je...

Já beru Lapozan 14 dnů,přibral jsem 4kg.Už asi 3.den mám znovu ty slyšiny-t.j slyším něco jiného než lidé říkají,říká se tomu iluze a vždy to platí na mě-říkají moje jméno,blázen,kouří atd.Je mi to hrozně nepříjemné a nikdy si nejsem ůplně jistý,jestli jsou to halucinace nebo ne,bydlím totiž na sídlišti,kde mne všichni znají a schizofrenik,to je pro lidi něco.
Poraďte mi někdo prosím,jestli to abilify je lepší.
Jo chtěl jsem ještě říct,že ty iluze mám jen v místě svého bydliště.Když vypadnu na 200m od baráku,tak nic podobného nemám,tak fakt nevím,jestli ti sousedé to neříkají opravdu.

reagovat 28.12.2014 19:38 - Doporučuji knihy Johna Virapena - pravda o lécích


Přiznání bývalého ředitele velké farmaceutické společnosti

John Virapen - Nežádoucí účinek: SMRT "Podplatil jsem jednoho švédského profesora, abych urychlil registraci léku Prozac ve Švédsku," říká John Virapen. Tato kniha vypráví pravdivý příběh o korupci, podplácení a podvodech. Napsal ji bývalý ředitel farmaceutického koncernu Eli Lilly & Company Dr. John Virapen, který zná interní praktiky a postupy používané ve farmaceutických gigantech. Za 35 let svého mezinárodního působení odpovídal za marketing několika léčiv. Všechna měla nežádoucí účinky. John Virapen šel s pravdou ven a předkládá vám knihu plnou malých tajemství, o kterých jste se vlastně nikdy neměli dozvědět.
http://gnosis9.net/obchod/?john-virapen,257

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *