AAA-Hazard

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.3.2007 01:38 - LUK

Ahoj,zodpovím vše ohledně chování hazardních hráčů.

reagovat 13.3.2007 12:00 - žena

Hraji pravidelne automaty a mam porad nutkani.Jak se toho zbavit.Je to silnejsi nez ja.Help!!!!

reagovat 13.3.2007 12:32 -

Trapne a otrepane tema.

reagovat 25.3.2007 13:54 - LUK

Ahoj,pro někoho trapné a otřepané téma.Pro jiné aktuální a velmi trapné téma.

Zdravím ženu,tak především je potřeba si uvědomit frekvenci hraní.Tzn. jak často.Kolik jsou mé příjmy? Nutkání "v odborné terminologii BAŽENÍ" je známkou problému,pokud je téměř permanentní.Pro správný postup při pomoci jak

přestat potřebuji vědět Tvou součastnou situaci ( mášli práci,druh práce,plat,dluhy,rodiné zézemí ) Zdravím,omlouvám se za pozdní reakci.LUK

reagovat 28.3.2007 18:39 - LUK

Ruleta,black jack,forbesky,haló kdo tu létá?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.2.2017 18:30 - kraska dokonala

Taky hraju denne automaty,nejsem závislá,bavi me to.Zadna gamblerka nejsem

reagovat 12.9.2018 21:42 - anna

Ahoj,zodpovím vše ohledně...

poradte mi,muž prohrál 200000 za uběhlé 2 roky,nyní tvrdí,že nehraje,ale každý rok se ztratí 10000 nebo si bere půjčku.vydělává slušné peníze.neví,zda je to gemblering.je strašně vystresovanej,je zlej na nás.chce jenom jíst,spát.nic ho nezajímá.nechce komunikovat.nemá prý žádný problém,říká.já se trápím.nechci zahodit 30let.nemůžete mi poradit?

reagovat 12.9.2018 21:44 - anna

poradte mi,muž prohrál 200000 za uběhlé 2 roky,nyní tvrdí,že nehraje,ale každý rok se ztratí 10000 nebo si bere půjčku.vydělává slušné peníze.neví,zda je to gemblering.je strašně vystresovanej,je zlej na nás.chce jenom jíst,spát.nic ho nezajímá.nechce komunikovat.nemá prý žádný problém,říká.já se trápím.nechci zahodit 30let.nemůžete mi poradit?

reagovat 12.9.2018 21:55 - w

poradte mi,muž prohrál...

Nevím jestli se ti to bude líbit co napíšu. Jen on ví co se v něm děje, kde je příčina a jen on musí chtít s tím něco udělat. Škoda, že si nemůžete v klidu popovídat, že se ti nesvěří. Možná by se měl svěřit odborníkům.

reagovat 15.10.2018 12:12 - STAGE 5

poradte mi,muž prohrál...

Dobrý den Anno,
chování, které popisujete u svého muže, skutečně může mít souvislost s hazardním hraním. Je pochopitelné, že chcete svému muži pomoci. On ale žádný problém nevidí. Ten, kdo se teď trápí, jste Vy. Napadá mě, že by bylo fajn se postarat také o sebe a zkusit zkontaktovat odborníka na závislosti, který Vám poskytne podporu, informace, pomůže Vám lépe se zorientovat v situaci a naplánovat další kroky.

Pro informace o gamblingu, o tom, jak poznat problémového hráče, co pro něj jako jeho blízcí můžeme udělat atp. Vám doporučuji příručku „Gambling: snadný přístup, tragické důsledky“ od SANANIM z. ú., která je dostupná na stránkách http://www.sananim.cz/gambling-ambulance-(ga)/ke-stazeni.html. Na těchto webovkách se také dozvíte více o Gambling ambulanci, která poskytuje služby jak osobám ohroženým hazardním hraním, tak právě i jejich blízkým.

Pokud však nejste z Prahy nebo okolí, pomoci Vám může např. Kontaktní centrum či specializovaná poradna v místě Vašeho bydliště. Užitečné kontakty najdete např. zde: https://www.drogy-info.cz/mapa-pomoci/. Potřebujete-li pomoci s vyhledáním kontaktu na odborníka, neváhejte se obrátit na naše Kontaktní a poradenské centrum závislostí. Můžete přijít na osobní konzultaci, napsat nám na náš facebook či e-mail nebo můžete využít naši poradenskou linku. Služby poskytujeme anonymně a zdarma.

Přeji mnoho sil!

Bc. Hana Koutková, DiS.
Kontaktní a poradenské centrum STAGE 5, o. p. s. Progressive
Kontaktní adresa: Mahenova 4, 150 00 Praha 5
Poradenská linka: 605 319 926
Email: stage5@progressive-os.cz
http://www.progressive-os.cz/
https://www.facebook.com/os.Progressive
https://www.facebook.com/kcstage5

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *