78 procent lidí chce zákaz kouření v restauracích - koment

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.6.2012 21:29 - Tiger

Škoda, že se takový průzkum nedělá mezi skutečnými pravidelnými návštěvníky restaurací. Kdyby tento průzkum byl objektivní, zákon nabídky a poptávky by jej potvrdil tím, že již dnes by převažovaly nekuřácké restaurace nad kuřáckými. Zatím mi to spíš připadá tak, že stokrát opakovaná lež se stane pravdou, a protože to "lidé chtějí", uděláme na to zákon.
A proč vlastně bychom měli začínat se zákazy v restauracích? Začněme v parlamentu, v senátu, na ministerstvech, ve státních budovách, na policejních služebnách, v kasárnách, ve státních služebních automobilech ....

reagovat 17.6.2012 11:28 - Lu

Opět účelová statistika. Před delší dobou brojili lékařské lobby proti solení, nedávno psali ti samí,že sůl až tak neškodí a že organismus si řekne kolik solit. A tak je to se vším. Proč se nebrojí proti nesmyslným a někdy až zdraví škodlivým potrvinovým doplňkům proti stárnutí,na zhubnutí,proti rakovině atd..??? Proč ?? Protože se tam točí takové peníze o kterých se nám ani nesnilo.A takové jsou i nařízení EU. Záleží jen která lobby je přeplatí. Na krabicích se sunarem nesmí být děti, proč?? To tam dáme lokomotivu?? EU je historický nesmysl který místo války vymyslelo Německo aby mělo větší trhy a odbyt. Je to vše špinavost.Nedávno psali že za globálním oteplováním může také prdění krav,že prdí moc. Kdy se toto zakáže lidem pod pohrůžkou platit emisní povolenky??

reagovat 17.6.2012 11:32 - Lu

Škoda, že se takový...

Souhlasím. Jde jen o zlovůli mašina zvaná parlamen EU. Nemají nic jiného na práci než nasírat lidi. Nekuřák jde už dnes do nekuřácké restaurace a kuřák do své. Toto omezování ze strany EU musí přestat a Němci,kteří jsi největší iniciátory nesmyslů by měli být za válečné svinstva izolováni a ne aby jim celá Evropa poklonkovala.

reagovat 17.6.2012 15:23 - Martina

Souhlasím. Jde jen o...

Bydlím na malém městě, najít nekuřáckou restauraci, kam bych mohla s dětma na oběd, je nemožné - dokonce se smí kouřit i v místní cukrárně, takže jí okupujou babky na kafíčku a děti mají smůlu.

A neřekla bych, že by se v cigaretovém průmyslu netočily prachy, ba naopak točí se miliardy a proto to zakazování tak dlouho trvá. Bohaté země s tím začly první a ty chudé holt musí ještě něco na daních z cigaret trhnout.

Myslím, že s EU to nemá tak moc společného, první s tím začala Amerika a i v Asii je to zakázané. Je to holt o civilizovanosti.

reagovat 17.6.2012 16:13 - Simona

Začni vařit doma a netahej...

Tak to je klasická ukázka arogantního kuřáka.Já vím o italské kuřácké cukrárně v Benešově u Prahy.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.1.2015 14:11 - neměj péči

taky že zůstanu a nevrátím se, dokud ten zákaz neprojde!!!!

reagovat 19.1.2015 15:29 - barbar

taky že zůstanu a...

Radši tam zůstaň furt , za chvilku bys ty a tobě podobná
banda zzačali vymýšlet jiný pičoviny ....:-(

reagovat 19.1.2015 15:57 - kuřák

Těch 78% je včetně kuřáků, tedy i včetně mě. Já kouřím, ale nejsem asociál. Do zakouřený hospody bych nešel a u jídla si kouření klidně odpustím.

reagovat 19.1.2015 16:37 - Míša

Těch 78% je včetně...

Čest takovým kuřákům, kteří ještě nemají vykouřený mozek :-)

reagovat 19.1.2015 16:58 - sardanapal*

Těch 78% je včetně...

Vždyť tě k tomu nic nenutí tak o co Go ?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *