7 nejčastějších mýtů o šedém zákalu - koment·¯e

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.5.2014 21:49 - jarda

Šedého zákalu jsem se zbavil po cca 60 dnech terapie. Prášky ani kapky zřejmě opravdu nepomáhají. Přesto si téměř každý může pomoci sám, bez operace oka. Alespoň za pokus by to vždy stálo. Paní, které jsem radil, se prý zbavila i zeleného zákalu, jak tvrdí.

reagovat 29.5.2014 14:57 - Jardo,

šedý a zelený zákal spolu souvisejí pouze tím slovem "zákal", přičemž ve druhém případě je to název naprosto zavádějící (jedná se vysoký nitrooční tlak a nic zakaleného při tom není). Rád bych viděl, jak se tyto choroby vyléčí pomocí nějakých tvých rad.

reagovat 3.6.2014 14:44 - Pavlína

Šedého zákalu jsem se...

Pane Jardo, z 28.5.2014 mohu Vás poprosit o radu zde uvedenou ,60 dnech terapie?Prosím budu moc vděčná..ráda vyzkouším i možné!!Děkuji.Pavlína..Bruntál

reagovat 3.6.2014 15:35 - Pavlína

Pane Jardo,Mail na mne...kaiserova.pavlina@seznam.cz Díky..

reagovat 5.3.2017 10:02 - Jan Kořínek

Šedého zákalu jsem se...

Pane Jardo, prosím Vás, můžete mi poradit postup při léčení šedého zákalu, o kterém zde píšete? Oněch cca 60 dní? Srdečně zdravím!Honza

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.3.2017 10:05 - Jan Kořínek

Pane Jardo, můj email je kdyžtak jankorinek@yahoo.com
Děkuji! Honza

reagovat 5.3.2017 10:30 - Jox

Pane Jardo, můj email je...

Jarda tu jen a jen hloupě blábolil... :-)

reagovat 5.3.2017 11:24 - Jan

Před pěti léty se mi začalo zhoršovat vidění, lékař mi na zakl. vyšetření zdělil, že se jedna o šedý zakal. Operaci jsem odmitnul, nasledovalo nedopuruční vystavení zdr. způsobilosti pro řizení mot. vozidla. Po dvou létech mi při kontrole zdělil, že šedý zakal se sice zastavil ale porucha jako dvojité viděni zůstala, takže zakaz řizení zůstal. Dneska nemám problem, nevím jak se to stalo, ale mam zrak jak se řika odpovidajicí věku. K tomu lékaři nechodím, koupil jsem si slabe brýle jen tak k televizi a ten řidičak nepotřebují, to autu už nemám.

reagovat 5.3.2017 13:58 - Jardo..kde je ten Váš nápad?

šedý a zelený zákal spolu...

Pan Jarda rád lidí vodí za nos,neb již nevidí na co se lidé po jeho vychloubání zde píši??Je to spíš hloupé se chválit a ještě o tom veřejně psát..pokud vím a již napíši,tak slovo dodržím je to čestné,Jardo,malí...
Je vidět ,že ještě dnes se setkáme s takovým typem..nedá se nazvat lidskost..příště se nechvástejte,když nic nevím,mlčím..
A pokud,vidíš ,tak dohlédni si na špičku nosu...dál nevidíš.Pavlína..

reagovat 3.11.2017 13:19 - Janča

Osobně tento problém neznám, ale babička měla asi 7 let šedý zákal a když se jí začal horšit, tak jsme s mamkou usoudily, že bude lepší to zavčasu operativně vyřešit. Došly jsme na kliniku horní počernice, kde jsme se domluvili na termínu a dovezly jsme babi tam a myslím, že jí opravdu pomohli, reps. sama říkala, že je fakt spokojená.:)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *