7 důvodů, proč cvičit jógu - koment·¯e

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.6.2015 07:17 - IKS

"což je skvělá věc pro náš hluboký stabilizační systém" - třesky plesky

reagovat 17.6.2015 07:29 - Ivan

Člověk který cvičí jógu,chikung atd. Zvládá většinou lépe krizové situace, je vyrovnanější i zdravější. Nemá cenu tu rozebírat, čemu všemu je to prospěšné. Bylo by to na dlouho. Musí se ovšem cvičit tradiční forma,a ne NEW AGE formu,tradičně se jen tvarici. Pak je tu i duchovní úroveň, auto je to,co lidi opomijeji.

reagovat 13.1.2016 19:54 - Andrea

Jakákoliv jóga omlazuje, nejen ta hormonální, nebo lunární...

reagovat 14.1.2016 11:58 - Filip

Jakákoliv jóga omlazuje,...

Hormonální jóga? To bude zas výmysl amerických soudruhu? Proboha lidi, proč věříte na ty novodobé kraviny? Pokud chcete jógu, tak tu tradiční. Ta má vliv jak na tělo psychiku, energii a i ty hormony. Prostě na vše. Je jí spousta druhů, ale hormonální je zas nějaký komerční tah... A jóga je mimo uvedeného hlavně duchovní cesta.

reagovat 31.1.2016 16:54 - Irena

Hormonální jóga? To bude...

Tak pozor, já cvičím hormonální jógu cca půl roku a dalo mě to zdravotně dohromady.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.5.2016 13:30 - Stela

Zkoušel jste někdo třeba joga vikend nebo dovolenou zaměřenou na cvičení jogy? Chci to zkusit, ale nemám představu jak to tam probíhá a hlavně jestli to fyzicky zvládnu, aby to nebylo jen pro profíky.

reagovat 15.5.2016 15:42 - Nina

Zkoušel jste někdo třeba...

My jezdíme pravidelně každý rok s kamarádkou.Nejdřív si jedu na dovolenou sama zacvičit, pak jezdíme s rodinkou k moři. Nemusíš se bát, že bys to nestíhala nebo tak. Program je hodně našlápnutý, ale tak příjemně a když se ti nebude chtít, tak nějaký cvičení vynecháš. Nudit se rozhodně nebudeš, z toho taky nemusíš mít strach. My cvičíme aerobic, nevím co hledáš ty, ale nabídka je v dnešní době hodně velká.

reagovat 15.5.2016 17:23 - Aja

Zkoušel jste někdo třeba...

Naše lektorka taky organizuje dovolenou se cvičením nebo víkendy, já chodím cvičit jogu pravidelně, ale občas se někdo přijde jen na lekci podívat právě kvůli rozhodování, jestli mu to vyhovuje

reagovat 22.5.2016 21:11 - Nina

Nabídka je velká,ale hodně...

Koukni se na http://www.dovolena-cviceni.cz tam si utčitě něco vybereš. Tady vždycky něco najdu. Líbí se mi totiž jejich programy,mají toho hodně, není to nuda.A navíc je tam prima kolektiv lidí, zatím jsme se vždy sešli s fajn lidma a lektoři jsou super.

reagovat 23.5.2016 13:47 - Stela

Díky za typ. Zatím jsem na to koukla jen v rychlosti. Líbilo se mi tam toto http://www.dovolena-cviceni.cz/zajezdy/ceska-republika/harrachov/orea-resort-sklar-harrachov/giga-vikend-program-g-3.html nejedeš na to náhodou?Nevíš jestli tam někdo jezdí s dětma? kamarádka se ptala, jestli by mohla vzít sebou dceru.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *