5 cestovatelských trendů roku 2017 - koment·¯e

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.5.2017 10:20 - Lenka

s těma kolama je to pravda, jezdíme takhle do amstrdamu s elektrokolama

reagovat 22.5.2017 16:34 - Hanka

Také by jsme s manželem rádi, ale zatím nemáme elektrokola a nějak nevíme, po jakém šáhnout..

reagovat 23.5.2017 11:18 - Maruška

Co za léky si s sebou berete na cestu na dovolenou ať už autem nebo letadlem ? S manželem oba bojujeme s nevolností v autě a letos poletíme poprvé letadlem a nepředpokládám, že to bude jiné.

reagovat 23.5.2017 15:53 - Hanka

koukněte na kola od Lectronu, máme je celá rodina

reagovat 26.5.2017 17:15 - Simča

a nedaji se ty kola lectron nekde vyzkouset?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.5.2017 09:56 - Hanka

myslim ze daji nekde v brne

reagovat 30.5.2017 10:23 - co

a nedaji se ty kola lectron...

to meleš? Přeci v každým kšeftě.

reagovat 30.5.2017 14:59 - detektiv očko

to meleš? Přeci v každým...

To už si dealeři připravují půdičku, víš? To je tady tak vždycky, někdo (rozuměj dealer, prodejce...) nahodí udičku a pak po chvíli začne dávat tzv. doporučení spokojených zákazníků. Uvidíš, za chvíli to tu bude!

reagovat 30.5.2017 15:04 - :-)

Co za léky si s sebou berete...

Maruško, letět se neboj. Já také trpím na nevolnosti, ale v letadle je to v pohodě, je to, jako bys stála na 1 místě, max. občas je to, když jdeš budem, ale to je vždy pár okamžiků. tedy pokud nejsou nějaké super extra turbulence. nejhorší je to při vzletu a přistání, ale je to spíš to, že zaléhají uši, tak si vezmi pití a usrkávej třeba brčkem, nebo často polykej sliny. Velké turbulence jsem zažil jen 1x, je zajímavé, že jak trpím na nevolnosti v buse a autě, v letadle to se mnou neudělalo nic. Ale na nevolnosti jinak mi pomáhá prachobyčejný a nepřekonatelný Kynedril a když ho vezmu víc, spím jako kotě a nevím o ničem.

reagovat 30.5.2017 15:05 - :-)

Vida překlep, mělo tam být...jako když jedeš busem...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *