30 způsobů jak se zbavit stresu - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.2.2012 22:32 - Lucka

Dobrý den potřebovala bych pomoct... Rozešel se semnou kluk do kterýho sem fakt hrozně zamilovaná. Opustil mě kvůli tomu že sem ho prý omezovala... a nevim co mám dělat... našel si jinou je to asi 4dny co snim nejsem a já nemůžu spát, jíst prostě nic... furt na něj myslim a všude ho vidim... žila sem s nim skoro dva roky a sem z toho na dně... Poraďtě prosím... :'(

reagovat 27.2.2012 12:37 - Lucie

Dobrý den potřebovala bych...

Ahoj Lucko,

mrzí mě, co se stalo, ale věř, že bude zase lépe. Podle toho, co píšeš, byl rozchod nečekaný a je jasné, že tě taková věc vždycky zasáhne, ale zkus na tom najít i pozitivní věci, i když je to těžké. Určitě máš přátele, kteří tě v těchto chvílích podpoří, tak se neboj jim svěřit. Zkus si udělat něčím radost, koupit si něco hezkého na sebe :)
Držím pěsti, aby tato nálada brzy přešla.

reagovat 10.5.2012 19:51 - simča

Díky za rady, moc mi to pomohlo :D

reagovat 4.2.2013 22:00 - kristína

serte na chlapy :D

reagovat 19.4.2013 21:40 - Ina

serte na chlapy :D

Souhlas.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.4.2015 20:13 - Terry

Dobrý den,potrebuju...

Ahoj, řekni mu že si s ním musíš promluvit ale osobně. Zajděte si třeba do kavárny nebo někam kde vás nikdo nebude rušit. Povídej si s ním o normálních věcech a pak zlehka nakousni jeho vztah s tou holkou. Pokud o ní bude básnit tak musíš být víc ohleduplná. Pokud to řekne tak nějak normálně tak nemůsíš být tak ohleduplná ale to neznamená že to na něj vyštěkneš. Řekni mu nějak jemně že ji delší dobu znáš a že jak se chová je jen přetvářka. Bohužel pravda je taková že je proslulá častým střídaním partnerů třeba i během 6 dní a do toho je s nimi jen kvůli sexu a penězům. Chtěla sem ti to říct protože sem si myslela že je lepší abys to slyšel ode mě než od někoho kdo by se ti smál žes naletěl takový s prominutím ,,děvce". Trochu zahraj na city. Řekni mu že seš ochotná mu jakkoliv pomoct že ho máš ráda a že nechceš aby si kvůli ní ublížil. (Zkus říct že jestli si něco udělá tak ty taky, pak si to rozmyslí něco si dělat). Zkus to takhle snad ti to pomůže a pak napiš jak to dopadlo. Můj email je zlobidlo.99@centrum.cz
Moc ti přeju aby se ti to povedlo protože bych řekla že ho máš víc než ráda jinak bys sem nepsala :-)

reagovat 19.8.2015 06:27 - Petr

Dobrý den, už několik měsícu mám stres, začlo to tím že jsem měl holku a po nějaké době jsme se rozešli, od té doby se hodně stresuji. Ale normálně jsme se smířili a bavíme se spolu jako kamarádi. Ale mě to prostě pořád nějak vadí. Jak mile na ní začnu myslet, tak automaticky se mi stáhne žaludek a začnu být nervozní. Pak zase někdy myslím na školu, a pořád se stresuju maturity, nevěřím si že to dám. A v tomhle okamžiku začnu myslet na ty špatné věci. Když mám někam jet autem, také začnu být nervózní a myslet na blbé věci (jako že zpusobím bouračku apod.). Na takový věci myslím denně. Každý den vstanu a mám stáhlej žaludek a nemám na nic chuť, najím se až tak za hodku až dvě. Poté jdu na počítač a začnu se opět stresovat, protože si myslím že mi ta bejvalá něco napíše (občas si píšeme). Chodím hodně ven s kamarádem, a na stres uplně zapomínám, také posiluju a uklidnuje mě to. Poté se trochu v klidu najím a pak jdu na počítač, a mám opět stres, i když třeba na facebooku nejsem. Sex či masturbaci mám 3-4x za týden, též mě to uklidní. Než jdu spát a zavřu oči a snažím se spát, najednou začnu myslet na školu, maturitu. Říkám si v hlavě že když to nedám, co bude dál, nebudu mít práci a pod. Chtěl bych se toho zbavit, dvíře jsem takové problémy neměl. Hrozně mě to štve, mužete mi nějak prosím poradit? Mužete mi napsat i na email (peta-novotny-cz@seznam.cz) Díky.

reagovat 19.8.2015 08:16 - Théta

Petře, ten rozchod ti určitě naboural sebevědomí. Najednou se něco nepovedlo a jsi na to hodně citlivý. Teď je toho na tebe moc, myslíš hodně dopředu a už se obáváš nejhoršího. Je to úzkost, která se projevuje v somatické oblasti. Přejde tě to, jsi na dobré cestě - máš kamarády, posiluješ. Maturitu zvládneš, rozvrhni si učivo, dělej si výpisky, dobré jsou kartičky, kde si napíšeš heslovitě to, co ti nejde a klidně začni hned. Budeš mít nad ostatními náskok a to tě uklidní. Myšlenky nech volně proudit, to, co se děje pomalu odezní. Jsi citlivý a inteligentní člověk a to není chyba.

reagovat 24.11.2016 21:38 - PRECIOUS

HERPES cured s prírodným ROOTS a bylinkami

Zdravím širokú verejnosť, som zo Slovenska v Prievidzi, chcem
informovať verejnosť, ako som bol vyliečený z vírusu herpes simplex lekárom
volal DR.Ojukokoro KELLY .I navštívil inú nemocnicu, ale dali
me zoznam liekov, ako je Famvir, Zovirax a Valtrex ktorá je veľmi
drahé na liečbu príznakov a nikdy ma vyliečiť. Bol som prechádzanie
cez internet hľadajú liek na herpes a videl som komentár
ľudí, ktorí hovoria o tom, ako DR.Ojukokoro KELLY
(Ojukokorokelly@gmail.com) uzdravil. keď som kontaktoval mu,
mi dalo nádej a poslať bylinný liek na mňa skrz kuriér
Dodacie pošte, že som si vzal čo ťažko pracoval na mňa a bol som
vyliečiť, som slobodný človek teraz bez problémov, môj výsledok HERPES vyšiel
negatívna. Modlím sa za vás DR.Ojukokoro Kelly, Boh vám
večný život, tie sa pred časom nezomrel za to, že
úprimný a veľkí muži dôvera. Som tak šťastná, môžete ho kontaktovať v prípade,
Máte nejaký problém, môžete tiež dostať ho na osobné e-mail
adresa, ojukokorokelly@gmail.com
DOCTOR Ojukokoro KELLY môžete byť rovnako vyliečiť táto choroba:

1. HIV / AIDS
2. polovice HERPES
3. rakovina
4. ALS (Lou Gehrigova choroba)
5. Herpatitis B
6.chronic pankreatitída
7.Emphysema
8.COPD (chronická obštrukčná choroba pľúc)
9.asthma
10.Acute glaukómu s uzavretým uhlom
11.CHRONIC pankreatitída
S pozdravom Varovať

reagovat 1.12.2016 08:55 - Ivan Skopec

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Už asi rok na sobě pozoruji že se dostávám velmi snadno do stresu, při kterém se mi nejčastěji zvýší tep a dělá se mi nevolno. Často se mi to stává v noci, kdy mi hlavou víří tisíce myšlenek, především nepříjemných a při krizových situacích nebo při řešení nějakého nepříjemného problému. Dokázal o by mi někdo poradit jak sám sebe ovládnout a co případně udělat pro celkové zklidnění mysli?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *