3 účinné látky proti vráskám - koment·¯e

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.7.2014 21:09 - Moruše

Všichni chválí různou kosmetiku, i tady je chváleno zlato v krému, ale má to vůbec nějaký jiný účinek než reklamní?! Já jsem spokojená s oleji. Jsou bez parfemace a šetrné k pokožce, která si z nich vezme co potřebuje, podle mě nejlepší na tvář je ten baobabový, který velmi jemně voní a je nesmírně příjemný.

reagovat 29.7.2014 21:16 - jdi

Všichni chválí různou...

se už vycpat. Všude se tlačíš a ten olejíček si mě zhnusila, ani jsem ho nestačila vyzkoušet.

reagovat 29.7.2014 21:20 - Nesmírně nepříjemná slečno

Všichni chválí různou...

napiš nám, jakou kosmetiku jsi vyzkoušela. S čím ten tvůj baobab srovnáváš. nbo radši nepiš nic

reagovat 29.7.2014 21:57 - b

Všichni chválí různou...

Jdi do prele krá,vo dealerská, cpeš to všude už od rána!

reagovat 30.7.2014 11:32 - raw-rabbit

Ona je to sice dealerka, ale s těmi oleji má pravdu. Nemusí být zrovna o olej z baobabu, stačí jakýkoliv jiný nerafinovaný.
Článek je jenom reklama na kosmetické produkty. A že různé krémy proti vráskám ve skutečnosti nefungují, bylo už mnohokrát prokázáno.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.3.2018 15:46 - to máš tak

vždycky je nějaká nabídka, reklama na něco zrovna teď aktuálního je všude a tak někdo může mít dojem že bez toho nemůže být. Především je to zaměřené na ženy, proč asi a samozřejmě na mimina, aby maminky byly in. Já si vzpomínám že jsme na děti měli doma heřmánkový olejíček kamilku na prdelku, když bylo třeba tak tekutý pudr, dětské mýdlo, žádné pěny do koupele ani pleťová mléka a jiné sr..ky. Děti neměly ekzémy a navíc naučily se brzy na nočníček a pak na WC protože látkové pleny pročuraly a to jim vadilo. No a taky maminky chtěly aby děti byly po roce už bez plen přes den. Ubylo jim práce. Vy si myslíte že ty jednorázovky nejsou škodlivé? Jednak to jde strašně do peněz a na druhou stranu proč ne, maminky jsou dnes moc pohodlné.

reagovat 15.3.2018 10:05 - Eliška

Máte pravdu, štěstí je, že v dnešní době se hodně výrobců vrací zpátky k přírodě, k jednoduchým receptům, které opravdu působí.

reagovat 15.3.2018 14:36 - Kropáčková

Na vrásky je určitě nejlepší kyselina hyaluronová, nedám dopustit na Neo hyaluron od Mincer pharma, obsahuje dokonce čtyři druhy tohoto zázraku. Zlato mám ale také v oblibě, zlaté masky a séra jsou skvělé, přitom nemusí být drahé. Za čtyři stovky si kupuji zlaté sérum od Victoria Beauty, udělalo mi prozatím největší službu.

reagovat 21.3.2018 10:01 - Dáša

Taky doporučím kys. hyaloronovou, je mi 48 let a všichni mi tipují mnohem méně, pravdou je, že vrásky téměř nemám. Celý život se o pleť hezky starám a používám séra. Nejvíc spokojená jsem asi s koncentrátem hyaluronky od Orlane.

reagovat 23.3.2018 16:31 - Síra

Dáši a čím mažeš po séru? Nebo už nemažeš?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *