G - B O D - M Ý T U S ? ? ? ! ! ! ! !

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.3.2003 20:13 - Láďa

Mám problém najít u manželky g-bod, je to mýtus, či skutečnost?? Myslím, že ji uspokojuji dostatečně, milujeme se takřka denně, a to různými způsoby, ale chci víc!! Už nekolik let se snažím najít a správně dráždit g-bod. Ale marně. Je možné že jej nemá, a když má tak je méně citlivý?? Jsme spolu 15 roků a v sexu už jsme vyzkoušeli vše. Ona říká, že takový bod nemá, nebo ji to nevzrušuje, zajímá mě názor ostatních.

reagovat 20.3.2003 00:39 - jana

nic si z toho nedelej taky jej nemam, asi, je mi 33 let a jeste jsem jej nenasla

reagovat 20.3.2003 00:40 - Václav

Láďo já mam stejny problem jako ty u moji manzelky se jeste za 40 let nijak neprojevil.. tak nejsi sam

reagovat 20.3.2003 00:41 - Lenka

Já nevím, kde jej hledáte, ale já mám g-bod a myslim, že hledáte špatně

reagovat 20.3.2003 12:39 - P.

Podívejte se na www.sexus.cz v článku Co je G-bod a jak ho stimulovat. Najdete tam popis jak G-bod hledat, včetně návodu, fotek a fyziologického opodstatnění. Není to nic mystického ani nemožného, jen je potřeba se k tomu dobře postavit. Kdo najde - nelituje!! Hodně úspěchů.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.7.2017 13:35 - Láda

Měl jsem hodně žen ale žádná mi ho nemohla ani ukázat protože ho nikdy na sobě nenašla a citlivý měly samozřejmě klitoris ale jinak žádný bod G.

reagovat 29.7.2017 13:41 - Olina

Velice přijemné je když chlap vytahuje penis z vaginy a okamžitě ho zastrčí/ nevytahne úplně/ to je pro holku fajn,mohu potvrdit.

reagovat 3.9.2017 22:38 - Edit

Dámy přesto že jste majitelkami kundičky a božský bod g nedokážete popsat,jedině tak pomůžete chlapům ve hledání.Opravdu to stojí za to.

reagovat 25.12.2017 18:04 - Andula

Já už jsem tu svoji kundu převrátila naruby společněse zrcátkem a přítelem a nic jsme nenašli.

reagovat 25.12.2017 22:16 - Miki

G bod samozrejme existuje a najdu ho v kazde pochve. Jen se u toho musi trochu premyslet a nemit pazoury jak kamenik. Ve vysetrovacich rukavicich jemne vrusovat a kdyz je carka uz vlhka a vzrusena, tak zacit jemne a opatrne hledat. O to vic je to potom nadherne prekvapeni a zena si ale tu dobu, co o nem nevedela, nebo ho nedokazala nalezt vybere od muze zpetne i s uroky!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *