19 ročná prehliadka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.4.2014 00:22 - ...

Čo vám robila doktorka na poslednej prehliadke? Za pár týždňov to čaká aj mňa a chcem vedieť, čo mám čakať.

reagovat 10.4.2014 19:36 - Janči

Prečo doktorka prečo nie doktor keď v priemere je dve tretiny doktorov

reagovat 10.4.2014 20:20 - .

Čo vám robila doktorka na...

Jestli jsi chlap, vyšetří ti vejce s nudlí, jestli jsi ženská, tak tě pošle na vyšetření veverky a koz. Jinak je prohlídka pro obě pohlaví stejná, vážení, měření, kontrola tlaku, zraku, sluchu, žil na nohách, prohmatání břicha, poslech srdce a plic.

reagovat 4.11.2014 18:40 - Martin

Při prohlídce v 19. letech nedělá doktor/ka nic jiného než při ostatních prohlídkách. Jenom já si pamatuji, že při této prohlídce jsem musel být po celou dobu úplně nahý. Nikdy dřív ne, ale na této prohlídce ano. Dost jsem styděl, ale nikdo z rodičů, u toho nebyl, protože jsem byl plnoletý, tak jsem tam byl sám.

reagovat 3.12.2014 21:02 -

Čo vám robila doktorka na...

:) tak já už od 15-ti chodila k praktickému dr. a nikoli dětskému. Prosím pokud Vám je 19 - máte dávno OP, tudíž nechápu že řešíte něco co se Vám nezdá. Nevěřím v hovadiny co zde píší, ale kdyby byl někde nějaký úchylný dr. tak pořád stačí říci - NE :) policajty volat nebude a nutit Vás nemůže a ani nemá právo, max. můžete podepsat revers že něco nechcete :)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.12.2014 21:10 -

:) tak já už od 15-ti...

taky, ale dnes to je jinak. Každý pediatr je současně dorostový doktor, který má v registraci do 19 let, tj. přechod k praktickému v den 19. narozenin.

Dřív byli taky dorostoví, když jsem nechtěl ke školnímu, tak jsem musel k obvoďákovi.

reagovat 8.1.2015 21:23 - honza

Co by ti měla dělat prohlídne tě promačka varlata přetahne předkožku a to je cele .pokud neches aby ti ji stahovala tak si ji stahni sám než tam půjdeš to je cele

reagovat 8.1.2015 21:28 - inu

Co by ti měla dělat...

některá doktorka pacientovi řekne, aby si předkožku stáhl sám, v 19 to udělá většina lékařů. Samy to zkouší jen u menších pacientů nebo při vyšetření v leže. Nebo když jsou potíže, např. že jde stahovat špatně, tak to zkusí ona.

reagovat 10.1.2015 20:10 - TMM

Príbeh z ambulancie divnej MUDr.Neuwerthovej zo Sale Po 2 neuskutočnenich terminoch som sa konecne dostavil na 19 ročnu aj s mamou v čakarni som si vyzul botasky a nechal bundu Po vstupe som sa nemusel hned vyzliecť a tak som si pomyslel v pohode.. Pokecala zdrbala ma za to ze neviem naspamäť ako brať spreje a potom som sa mal isť pripraviť a dat veci mame vraj nehygienicke veci mať kde iny pacient leží....a tak mame som dal mikinu tričko a rifle a poslala ju von klasické vyšetrenia doplnila bonusom a trenky už boli v rukach predkožku sám vajca a ritku ona Zdrbala za zuby a chrbticu predvolala mamu a vraj tam možem byť do 25 rokov Naivna:)) Od 14 ma terorizovala

reagovat 29.7.2016 23:01 - Richard

Ja som bol nedavno na 17 ročnej prehliadke a stala sa mi taka dost neprijemna vec. Zacalo to klasicky ako vzdy prisiel som pytala sa ma nieco potom mi povedala ze sa mam vyzliect iba do spodneho pradla-lenže ja som mal slipove tanga čo si najskor nevšimla, začala ma merat, vazit, potom pocuvala srdce s predu a potom mi povedala ze sa mam otocit zo zadu este aby ma popocuvala no a v tom si vsimla ze mam na sebe tanga. Dost ju to nahnevalo hned na mna ze to je nezdrave a podobne reci a ze sa mam vyzliect do naha co som najskor odmietal minimalne 3 krat no potom som sa musel vyzliect. Dalej som pozeranie do dialky, meranie tlaku a ostane veci musel absolvovat nahy, nakoniec mi dala este bonus a prezrela mi to vsetko tam dolu. Nakoniec som musel ist este aj naostro domov lebo ze obtiahnute spodne pradlo je nezdrave. Toto sa mi nikdy predtym nestalo vzdy som bol v slipoch , ocividne ju ale teraz nahnevali tie slipove tanga tak toto mi spravila. Dost som sa hambil. Aky je na to vas nazor?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *