15 let a neustálá mokrá erekce

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.6.2012 14:04 - Jaroslav

Zdravím,prosím o radu ať už muže nebo ženy.
Je mi 15 let a zrovna asi cca měsíc a půl chodím s jednou atraktivní,krásnou a hodnou holkou,a když jsme spolu venku tak mam jeden problém.
Sedíme třeba na lavičce v parku a já jí hladím po stehnech a u toho mi stojí penis,to by až tak nevadilo (i když taky z toho mám dilema) a když je ztopořený tak z něj jakoby vytéka jakási průhledná tekutina (myslím si že je to ta co když masturbuji tak ''lubrikuje'' žalud ) a pak když příjdu domu tak nejen že mam od toho bíle žašpiněný trenky,ale doprovází to i dočasná bolest varlat a vlastně celého šourku.
Prosím o radu nebo info co se se mnou děje,a prosím jen o inteligentní odpovědi.
Děkuji

reagovat 30.6.2012 15:22 - No

Jaroslave..tohle se časem podá,protože je to právě tím, že v 15 letech je to takový věk,kdy tělo začíná ve všem startovat a ladit se...Jsi prostě vzrušivý, což není v nepořádku, naopak je to dobře... ale je to podle pravidla, že princip všeho je prostě v hlavě co řídí ty nervy...U lékaře by se možná dalo něco předepsat na uvolnění..,ale myslím, že občas neuškodí hodně stará chlapská finta a to, dát si občas pořádnou studenou sprchu či oplachnutí a ten pytlík prostě probrat studenou vodou a sebe nakonec taky.Na vojně jsme to používali často a vcelku to i funguje. Někdo to řeší i tak, že se raději před tím, než jde jen na rande do ulic a parku..."vyhoní",aby zmírnil napětí a vzrušení v těle..Taky by jsi neměl moc kořeněná jídla a často vajíčka či silnější kávu..O alkoholu už raději se ani nezmiňuji..to je Ti snad jasný...

reagovat 2.7.2012 14:16 - Jarda7

Jaroslave..tohle se časem...

uff,tak to jsem rád,samozřejmě moc děkuji za radu,zkusim Tvé rady,začnu jíst vajíčka,bohužel kávu nepiju,a s alkoholem Tě mužu uklidnit ten už mi vubec nic neříká :)
ještě jednou děkuji

reagovat 2.7.2012 14:31 - achjo

uff,tak to jsem...

jaroslave, ty jsi blbec, vyhoň si ho a máš pokoj, to ostatní ti houby pomůže, když máš přetlak v pytlíku

reagovat 2.7.2012 18:20 - Monika

Mladí kluci
se honí každou chvíli. Jak je příležitost, už se vyhoní. Já mám přítele o 4 roky mladšího, mně je 20. Pomilujeme se, on jde pak třeba za chvíli na velkou a tam si znova vyhoní. Říká, že aby neseděl na velke zbytečně, tak to skoro vždycky využije k onanii. Strašný!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.3.2016 14:44 - diviš

No rozchodit , tak jsem ti to...

No, ono taky záleží na tom jak seš zvyklej, to nepůjde hned ze začátku s tím přestat. Teďka si to udělej třeba jednou za dva dny, pak jednou za čtyři, jednou za týden, za čtrnáct dní atd. Úplně bez toho ale nezůstávej i kdyby ti honění moc vadilo. Je dobrý to aspoň jednou za 6 týdnů uvolnit. No a na to co si psal. Prostě na to nemysli, ignoruj to, vykašli se na to, dej si po ránu studenou sprchu a čurat choď v sedě :-D

reagovat 23.3.2016 05:52 - Ondra

Já si ho musím taky honit v 33 letech nepoznal sem ženu tak aby mě uspokojovala

reagovat 29.3.2016 13:27 - Kuba

Jak nevydržel? Mě ne 15 a...

to je blbost v patnacti letech to kluk nevydrží patnáct dní ani omylem :-D

reagovat 30.3.2016 09:06 - Jakub

Jak nevydržel? Mě ne 15 a...

Jo, možná nehonil, tvoje škoda. Ale v noci jsi měl mokrý sny určo aspoň 2x. To tě mamka asi nepochválila, když viděla ty fleky na prostěradle. Zařaď to to každodenní večerní hygieny, bude se ti fajn usínat a mamka tě pochválí, jak se o sebe staráš.

reagovat 20.11.2016 14:42 - legacy

Mladí kluci
se honí...

jakto, že jen kluci moje žena honí 3x denně a to máme jěště s polu sex ona je prostě neustále nadržená

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *