117 způsobů, jak bílý cukr ničí vaše zdraví - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.12.2002 16:29 - Iva

Ráda nacházím informace tohoto typu, velice ráda si přijdu poslechnout koncert na podporu dobré věci. S Chlorellou tabs. mám již 3 roky osobní zkušenosti a jsem velice potěšena, že přibývá stále více lidí, kteří se rozhodnou včas něco pro sebe udělat a nečekají až když už se nemoc projeví.

reagovat 2.12.2002 14:48 - Bastian

Pani doktorka je cukrem, zřejmě posedlá, cukr prostě může za všechno negativní (zvýšení hladiny dopaminu a serotoninu nicméně negativní být nemusí právě naopak a je to zřejmě důvod proč na sladké vzniká závislost. Zdá se, že kdyby se paní doktorka zaměřila na cokoliv jiného najde také minimálně 117 škodlivých vlivů té ktéré substance.

reagovat 2.12.2002 23:34 - Vlada

Cukr je droga, kosila armady jiz ve staroveku - kdyz se cpali masem ci zeleninou a obilovinama bylo vse ok... ale jakmile zacali se sladkostma - jejich bojeschopnost prudce klesla.

Ja osobne vidim v cukru mnohem vetsi nebezpeci nez v tabaku ci v alkoholu. Hlavne proto , ze se o teto droze vubec nemluvi a skoro ani nevi.

reagovat 3.12.2002 11:16 - klara

od doby co nejim cukr ani jine sladkosti, tak se mi vyrazne zlepsila plet a netrpim jiz tolik na gynekologicke zanety. myslim, ze na tom neco bude.

reagovat 11.12.2002 21:41 - jipe

Ona je naprosto analogická situace i u cukru nerafinovaného, který obsahuje některé složky, jež negativní působení ještě podtrhnou.
Koho omrzel život, může používat sladidla umělá. Obvzláště je to "ňamka" pro diabetiky. jp

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.12.2011 22:13 - Helena

hodně kamenitá půda...

Honzo, myslela jsem skoro okamžitě. Ale jak se tak flákám u počítače, mi chcípnul kotel a zjistila jsem,že je zima. Teda venku jistě větší, nějak se mi do zimy nechce.Asi zatím zůstanu u plánování-to ostatně dělá i naše vláda, coby ne já chudinka laická:-)
Jen mně napadá, jestli nemám trenovat pití rumu-ono zvracet až v rakvičce by bylo blbý:-))Asi to chce pořádný nácvik.

reagovat 14.1.2013 11:26 - Jindřich

Nebylo by lepší napsat čemu neškodí?

reagovat 14.1.2013 15:44 - !

Jsou to jen kecy rádobyvědců, kteří se potřebují zviditelnit, a když to půjde, tak si i trochu vydělat.

reagovat 27.11.2014 17:30 - ?

A ty si myslíš, že ty umělý sračky jsou něco lepšího? Cukr je aspoň přírodní a tělo ho potřebuje jako zdroj energie.Když budeš se cpát jenom tou chemii stejně zhebneš!

reagovat 6.12.2016 13:13 - ราชอาณาจักรไทย

ราชอาณาจักรไทย

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *