100kg potrebuju shodit

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.7.2008 17:25 - IVANA

ahoj,neni nas malo,ted uz to vim,a vim ze i to jde,pojdte do toho,radit si,podporovat atd,pokud ctete casak Tina je tam moc pripadu kde to shodili i 80kg za rok a to pouze zmenou stravy,zadna bandaz zaludku,prosim leky a dileri nepiste ,toto nefunguje alespon u tak velkej nadvahy a kde na to taky brat ze?pokud jsme prumerny lidi napr.ja 40let,160kg,v castecnem duchodu takze na vyhazov neni,tak co je tu nekdo takovy kdo to zazil a prekonal a zvitezil?

reagovat 10.7.2008 08:21 - Baculka

Ahoj Ivčo,tady podporu určitě najdeš (ja jsem z diskuze zhubnout z 85 na 75) ...zkus napsat co vubec behem dne delas ? co jis ? proc jsi tak nabrala ? mas nejaky pohyb ? co v rodine ? je obezita ? kolik vody denne pijes ? uz jsi zkousela nejake leky - bez vysledku ? mas pevnou vuli ? jis rada ovoce a zeleninu ? co cukr ? cukrovka nahodou nehrozi ? Doporucuji v prvni rade navstivit tveho praktickeho lekare,aby ti z krve udelal celkovy test... jestli treba nemas stitnou zlazu..? vysoky cukr ? cholesterol a dle toho bych se pak zaridila...

reagovat 10.7.2008 10:06 - Zuza

100 kg bych schazovat nechtěla, stačilo mi 30 kg za 2 roky a nyní se snažím udržet a dá to práci.

reagovat 10.7.2008 16:42 - Ivana

Baculko,co delam tak domaci prace,projdu se se psem,chodim uklizet na 4hodiny,nabrala sem sladke vody,uzeniny,minimum pohybu a hlavne sladke,piju tak 2litry vim ze je to malo jak se nehlidam ani to ne,ovoce zelenina no nic moc ale uz se snazim,pevnou vuli nemam urcite vzdy chvili,obezita v rodine neni,stitnou zlazu mam ok,k doktor chodim kazdy 4mesice, cholesterol mam v cajku i doktor se divi,ja uz davno nejim tucne,sladke apod,,snazim se,zhubnu 10kg treba opet se neceho najim,ne moc ale porusim to,nic by se nedelo ale pak to trva opet mesic i dyl mezitim to zas naberu a furt dokola,neni me to jedno ale bojuju,myslim ze mam ten problem v hlave jako vetsina z nas,kazdopadne bojuju,budu a verim ze to shodim,chci to,jednou sem shodila za 4mesice 40kg ale bohuzel jsou zpet misto dalsi dole je to uz 5roku,jak rikam sem orisek,jde to ale nevydrzim vydrzet,holky dekuju vsem za rady

reagovat 10.7.2008 17:10 - Ariana

Ivanko, jsem na tom podobně, pomáhala mi antokoncepce Janine, abych přestala přibírat, no trochu se to zastavilo, hodně lidí říká, že počítání KJ je to pravé, na www.flora.cz, je kalkulačka.

Předevčírem jsem byla Youtube a dívala se na nejtlusčí lidi světa, na dlouho mne přešla chuť 600kg mít nechcem, souhlasíš?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.8.2018 22:15 - Katka

v tvém případě bych ti radila se podívat na www.svet-zdravi.cz a určitě několik desítek kilo zhubneš

reagovat 31.8.2018 10:51 - Ivana

Nabízím originální balení Xenicalu, je to účinný lék na redukci hmotnost. 84 tvrdých tobolek, nerozbalené. Záruka 2019. Působí pouze ve střevech, nepůsobí na psychiku. Nejšetrnější hubnutí a účinné. halodova.s@seznam.cz

reagovat 31.8.2018 20:06 - Pepa

Tady asi pomůže nějaká skutečná kapacita s diplomem z obezitologie , která navíc vyhovuje lidsky a není to nějaký skála co chce vyloženě své svěřence vidět zvracet v mukách po požití antabusu s alkoholem...

reagovat 8.9.2018 16:32 - Ondra S.

Inhalovatelné látky na úpravu metabolismu: https://www.vitafog.cz/produkty/metabolicky-difuzer/

reagovat 8.9.2018 16:44 - hana

Nech si aspoň stejný nick, když to se.eš na každou diskusi.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *