Co jí je?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.8.2005 08:15 - leny

Ahoj všem!
Mám takový problém, nebo spíš starost ohledně své přítelkyně.Neví někdo co se jí asi může dít, nebo nezná někdo podobné pocity?Říkala jak mě miluje, pořád dokola a najednou se odmlčela a začla se třást..nemluvila.Na otázky ani uklidňování žádná reakce, jen ten třes a sem tam zašeptala nějaké slovíčko.Trvalo to celou noc.Ráno o tom nechtěla mluvit, a jen řekla že se bojí, že má málo času.Pak přiznala že je jí někdy strašně zle, na zvracení, bušení srdce, pocení, šílený strach...pomalu na umření...Nevím jak jí pomoct.Není zvyklá se svěřovat, mám o ni sarosti a jsem nešťastná že se trápí.

reagovat 15.8.2005 09:35 - Jeanette

Panická porucha jak vyšitá!! Koukni se přímo na diskuzi o panické poruše a dozvíš se víc. Dá se to léčit antidepresivy. Neboj se, já jsem příklad vyléčené panikářky. Čím dřív se začne léčit, tím kratší dobu ta léčba bude trvat.

reagovat 15.8.2005 09:43 - leny

Děkuju za odpověď, myslela jsem si že to něco takového asi bude..Já ji nikam nedostanu, a hlavně nevezme to, že je to panická porucha.Já jsem se jí ptala, jestli ji to prostě z ničeho nic jen tak napadne, že je nemocná a ona říkala, že ji to nenapadne, že to prostě přijde a ona se bojí že brzo umře.Rodičům se nesvěřuje, když má nějaký problém nikdy s ním za nikým nejde, vše si řeší sama...nechce nikoho otravovat..ach jo, nevím co mám dělat.Nechce mi ani pořádně popsat svoje pocity které mívá když ji to přepadne..

reagovat 15.8.2005 17:55 - Miss

Toto iste mam aj ja, bude to panika nic mi doktori nezistili a ja im stale neverim:(

reagovat 8.6.2015 14:28 - stepanka

Ahoj všem!
Mám takový...

mam podobné možná uplně stejné stavy prišlo to asi před rokem. dnes v noci jsem myslela ze už rána nedožiju. Přítel spal vzbudila mne žízen a najednou šílený pocit ůzkosti strachu. nemohla jsem dýchat a srdce jsem slyšela jak bije cítila jsem slabost pot. Vzala jsem si dva neuroly najednou a čekala že umřu. Neurol zabral a usnula sem. Ale nevím co to je. je ovsem pravda že se to stává většinou po nějakém flámu. Ale, nepiju do němmoty to zas ne.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.6.2015 22:34 - Steve

Ovšem to by jistě na RTG a dalších scannovacích přístrojích odhalili. Nebo ne?

reagovat 8.6.2015 22:39 - Steve

Vyšetření páteře jistě neuškodí. :-)

reagovat 8.6.2015 22:53 - ahoj

Ovšem to by jistě na RTG a...

To by ses divil...ségra je až hypochondr a klidně si yo zaplatí...ale nelže není " herečka" je ale fakt že co jí někdo pomohl s páteří tak deprese záhadně zmizely!!!

reagovat 8.6.2015 23:04 - Steve

Nedivím, zřejmě nějaký specialista zjistil problém. Který? Jak? Čím?

reagovat 9.6.2015 06:43 - Dalibor

Ovšem to by jistě na RTG a...

Steve právě že toto žádné vyšetření neodhalí a ani specialista to nezjistí,jelikož to nelze nijak důvěryhodně prokázat.Toto poznáš jen dle zkušeností a musí se to zkusit zjistit.Nic divného na tom není,skřípne se nerv srdce,které pak začne naříkat(příznaky,IM,ES,vynachávání tepu,bušení atd.)Přitom člověk je zcela zdráv,veškerá vyšetření v pořádku.Člověk je s toho na nervi a začne se to svádět na psychické problémi.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *