10 Kilo dolu do zimy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.6.2010 13:45 - Tomáš

Dobrý den, potřebuji poradit. V létě mi má být 14 let. Vážim 81kg a měřim 180 cm. V zimě mam jít k doktorovi, který mi před rokem řekl že jestli přiberu(měl jsem 75kg) bude mi muset dát dietu. Já bych potřeboval poradit jak se dostat na 70kg. Vim, že nejde zhubnout za týden proto píšu 1/2 roku do předu. Hraju rád fotbal a ikdyž ho hraji často pořád jede váha nahoru.Nejsem buchtu co se láduje celý den u počítače. Děkuji všem za rady.

reagovat 15.6.2010 09:03 - Ivana

Tomáši neblbni a vyměň doktora,nebo jeho pitomý řeči ani neposlouchej. nechápu proč bys měl hubnout při tvé výšce? To je ale cimpoň!!!Neblbni a vykašli se na dietu. Jsi kluk ve vývinu,co potřebuje jíst všechno. Ke všemu sportuješ,tak nevidím důvod. Nechceš být takový ten vyhublý anorektik.Vím o čem mluvím,jsem trenérka Juda,takže ti radím v tomhle svého lékaře neposlouchej.Ahoj

reagovat 17.6.2010 19:52 - Tomáš

Tomáši neblbni a vyměň...

Vy říkáte nechat vše při starém,ale mě se zdá že zaostávám při sportu. Hlavně co se týče běhu. Na krátký vzdálenosti to není ještě hrozný, ale s zvětším vzadálenosti je to horší a horší. Každopádně vim, že každý není stejný, ale mě se zdají docela velké. Snad jediné potěšeni je, že se najdou i tací, kteří běhají pomaleji. Může to být problém váhy a nebo všeobecně člověka?
P:S: Díky Ivčo za odpověď

reagovat 17.6.2010 22:20 - Tečka

Tomáši, zkus se podívat na stránky
http://www.vyzivadeti.cz/
je tam i on-line poradna a třeba Ti poradí, jak bys měl postupovat. Každopádně bys to taky měl probrat s rodiči, popř. se svým praktickým lékařem.

reagovat 25.1.2015 18:06 - Stáňa

Mám letitou zkušenost, která se mi potvrzuje stále znovu. Silné vůle s věkem ubývá. Času, který jsem ochotná věnovat neustálému přemýšlení o tom co smím, co ne, co budu svačit zítra a za týden také ubývá - hlavně té ochoty ubývá. Mám úplně jiné starosti a hubnutí mě nesmí obtěžovat, musí jít samo a nenápadně, jen s mou mírnou podporou. Žádnou z diet nemůže normální(tím myslím průměrně mlsný) člověk držet stále - do smrti si nedám čokoládu=blbost, nedám si řízek, budu snídat naklíčenou pšenici, a tak dále...
Už se nevrhám na každou novou radu a nežasnu nad tím, že někdo zhubnul za rok 50 kg. Tělo možná zhublo - a jak se má duše? Nehledě na to,že tělo ztloustlo z nějakého důvodu... prostě někdy hubnutí nejde, a stíám je potřeba se smířit...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.1.2018 21:57 - Frančeska

já to sama vždy vzdala. Potřebuju někoho nad sebou. Kdo mě bude vážit, hlídat mé hodnoty a sestavovat mi jídelníček. Chodím do Světa zdraví, protože už má tloušťka došla tak daleko, že se mi začíná na břichu dělat převis. Paní, co se mi tam věnuje je skvělá. Moc mě podporuje a přihlásila jsem se k ní do redukčního programu. Hold udělám vše, co mi řekne, jak mi sestaví jídelníček, co mi poradí. Zatím to funguje, váha jde pomalu dolů.

reagovat 15.1.2018 21:59 - :-)

Svět zdraví? Zase neplacená reklama. Pomalu dolů jde hlavně peněženka.

reagovat 18.2.2018 19:59 - Dana Bartošky

náhodou, já do Světa zdraví taky docházela a taky jsem zhubla. Sama bych to bohužel doma nedokázala. Potřebovala jsem pravidelný dohled a aby mi někdo sestavil nějaký režim.

reagovat 18.2.2018 21:15 - no jo

náhodou, já do Světa...

když těmto pohádkám už tady nikdo nevěří. Jsou strašně provaření. Spíš jim ta žena, co sem pořád dává tu hloupou reklamu, ještě víc ubližuje.

reagovat 8.9.2018 16:31 - Katka

https://www.vitafog.cz/produkty/metabolicky-difuzer/

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *